Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 132 Magistri sisse Jätkusuutlikkus 2023

132 Magistri Programmid sisse Jätkusuutlikkus 2023

Ülevaade

Magistrikraadi programm järgib sageli bakalaureusekraadi lõpetamist. Magistriõpingute läbiviimisel võtavad üliõpilased valitud teemaga sügavat sukeldumist ja muutuvad spetsialiseerumiseks kui varem. See ainete parem mõistmine võimaldab õpilastel jätkata rohkem tulusaid karjäärivõimalusi.

Mis on meister jätkusuutlikkuses? Need magistriõppeprogrammid valmistuvad õpilastele kliimamuutustega kohanemiseks ja loovad jätkusuutlikuma maailma. Õpilased võtavad juhtimise, keskkonnauuringute, äritegevuse, ökosüsteemide, jäätmekäitluse ja majanduse ning poliitika kursused. Peale selle õpivad õpilased kõigi nende teemade koostoimet ja uurivad teooriaid ökoloogilisema ühiskonna loomise kohta. Täisajaga üliõpilane võib sellist programmi täita nii vähe kui üks aasta või kauem kui kaks aastat, sõltuvalt ülikoolist.

Säästva arengu magistriõppes on sageli topnotch juhtimisoskused, mida nad saavad rakendada peaaegu igas karjääri. Lisaks sellele õpivad õpilased, kuidas eesmärgi saavutamiseks keerukate süsteemidega töötada. Tööandjad võivad ka hinnata teadustöö oskusi, mida need õpilased omandavad.

Enne registreerumist peaksid tulevased magistrandid arvestama iga programmi kuludega. Muutujad nagu krediidi kulu, õpilase asukoht ja programmi pikkus võivad mõjutada Masteri jätkusuutlikkuse hinda.

Paljud koolilõpetajad, kellel on jätkusuutliku magistriõppega magistriprogramm, hakkavad saama erasektori ettevõtete või valitsusasutuste keskkonnaeksperdid. Need spetsialistid tegutsevad konsultantidena, kes õpetavad neid organisatsioone oma projektide keskkonnamõjude kohta. Ettevõtted võivad palgata lõpetajaid, et tagada nende jätkusuutlikkus või rakendada oma töökohal keskkonnasõbralikku poliitikat. Lõpetajad võivad minna ka kõrgkoolide keskkonnaspetsiifiliste mittetulundusühingute või teadlaste juhtidele.

Tulevastel üliõpilastel on palju võimalusi, kust nad saavad õppida. Õpilased saavad klassidesse sisse viia, kohalikesse ülikoolidesse või välisriiki. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

 • Magistri
 • MSc
 • MA
 • Jätkusuutlikkuse uuringud
 • Jätkusuutlikkus
Õppevaldkonnad
 • Jätkusuutlikkuse uuringud (132)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm