Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 9 Magistri sisse Jaapani keel 2024

9 Magistri Programmid sisse Jaapani keel 2024

Ülevaade

Neile, kes on juba omandanud bakalaureusekraadi ja soovivad osaleda täiendkoolituses akadeemilises valdkonnas või saada kõrgemat kutsekvalifikatsiooni teatud karjääri jätkamiseks, pakub magistriõpe neid võimalusi. See on sisenemispunkt kraadiõppe tasemele.

Mis on Jaapani meister? See aste kutsub õpilasi üles andma jaapani keele kõrgematele õpingutele juurdepääsu uurimis- ja haridusressurssidele. Kursitöö võib hõlmata jaapani keele tekstide ja klassikalise jaapani lugemist ja tõlkimist. Keskendumine on tavaliselt keele ja kultuuri mõistmise edendamine, sealhulgas kirjandus, filosoofia ja ajalugu. Programmid võivad hõlmata ka suulist ja kirjalikku Jaapani suhtlust, keele õpetamise meetodeid, kakskeelsust, foneetikat ning õpetajate planeerimist ja poliitikat.

Jaapani üliõpilased jätkavad Jaapani magistriõpinguid, et parandada Jaapani keele oskust ja süvendada õpinguid Jaapani kultuuris. Nad võivad teravdada suulisi ja kirjalikke suhtlusoskusi, õppida tõhusaid õpetamismeetodeid ja täiustada oma uurimisvõimet.

Jaapani magistriõpingute õppimise kulud erinevad sõltuvalt programmi pikkusest, õppeasutusest ja päritoluriigist. Sellel tasemel võivad kraadid omandada kaks kuni neli aastat.

Jaapani programmide meistrid saavad omandada Jaapani keele, kultuuri ja ühiskonna eksperdid. Nad on sageli kõrgelt kvalifitseeritud ja koolitatud jaapani õpetama erinevatel tasanditel. Akadeemiline karjäär õppejõudude ja teadlastena on kõige tõenäolisem, sest doktoriõpe on järgmine samm pärast magistri kraadi omandamist. Teised töövõimalused võivad hõlmata nõustajat kolledžite tasemel rahvusvaheliste välismaal õppimise programmide või Jaapani keele osakondade ja ametikohtadel ettevõtetes, kus on vajalik suuline jaapani keele oskus.

On olemas veebipõhised ja isiklikud ülikoolilinnakavade programmid, kus on täistööajaga ja osalise tööajaga võimalused kogu maailmas, et täita oma sõiduplaanide vajadusi. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

 • Magistri
 • MSc
 • MA
 • Keeleteadus
 • Jaapani keel
Õppevaldkonnad
 • Keeleteadus (9)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm