Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 2 Magistri sisse Tipprahandus 2023/2024

2 Magistri Programmid sisse Tipprahandus 2023/2024

Ülevaade

Raha on rasva, mis hoiab käiku tööstuse keerates. See on ressurss, mida kõik ettevõtted sõltuvad uurida turgu, toota kaupu ja maksab töötajatele. Professionaalne Master in Executive Finance annab ettevõtetele suuniseid ja teadmisi vaja kasutada oma väärtuslikku mitterahaline vara tõhusalt.

&nbsp

Mis on MA Executive Finance? See on edasijõudnud kõige sobivam neile, kes tunnevad huvi ettevõtluse ja ökonoomika. Ajal õpinguid, õpilased vaadata erinevaid strateegiaid firmad kasutavad projektide rahastamiseks ja rahavooge juhtida. Õpilased on õpetanud, et hinnata, kuidas raha liigub läbi organisatsiooni ja mõju, et rahastamise strateegiad on soovitud tulemuse. Erinevate kapitali allikad ja tehnikat ja tööriistu kasutada jälgida ja korraldada neid rahalisi vahendeid ka arutatud.

&nbsp

Lõpetajad mõista, kuidas numbrid kõik koos töötada ja arendada kriitilist mõtlemist, matemaatika ja raamatupidamise oskused. Nad on õpetanud, et arutada, kuidas finantsküsimused mõjutada elu ja siduspartneritele seotud firma. Õpilased saavad teadmisi pangandusjärelevalve ühiste menetluste ja strateegiate nad tutvuvad äriõiguse ja eetilisi tavasid. Mõned programmid isegi panema rohkem rõhku kasutades neid oskusi lahendada kaasaegse globaliseerumise probleemid.

&nbsp

Erinevad ülikoolid on erinevad kulud õppemaksu ja teenustasusid. Õpilased huvitatud rohkem tuleks pöörduda ülestunnistusi Organisatsioon nad on huvitatud üksikasjad.

&nbsp

Tulu MA Executive Finance valmistab ette õpilasi juhtivatel ametikohtadel. On tavaline, et leida tööd pangad, kindlustusseltsid ja investeerimisühingud, kuid oskused on rakendatavad kogu mitmetes tööstusharudes ja sektorites.Nad võivad leida tööd juhtide või konsultantidega suuremahuliselt firma. Valitsusasutused on ka finantsseisu täita ja võib palgata lõpetajatele kaasa projektide või hinnata rahastamise eriprogramme.

&nbsp

Õpilased peaksid kaaluma võimalusi hoolikalt. Executive taseme programmid on sageli mõeldud vajaduste rahuldamiseks töötavad spetsialistid. Online kursuste pakub kvaliteetset haridust, mis on kergesti kättesaadav neile, sõiduplaani või geograafilise väljakutseid. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Juhtimisuuringud
  • Juhtivpositsiooni programmid
  • Tipprahandus
Õppevaldkonnad
  • Juhtimisuuringud (2)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm