Keystone logo

17 Magistri Programmid sisse Enesetäiendamine Karjäärinõustamine 2024

Filtrid

Filtrid

 • Magistri
 • MSc
 • MA
 • Enesetäiendamine
 • Karjäärinõustamine
Õppevaldkonnad
 • Enesetäiendamine (17)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm

  Magistri Programmid sisse Enesetäiendamine Karjäärinõustamine

  Magistrikraad on kraadiõppe tasemel õppimine, mis tunnustab üliõpilasi spetsialiseeritud edendamine oma valdkonnas. Õpilased suudavad oma teadmisi ja oskusi laiendada, et olla paremini ettevalmistatavad karjäärivõimaluste leidmiseks ja õppimiseks. Õppetöö saavutamine toimub tavaliselt kahe aasta jooksul.

  Mis on karjäärinõustamise meister? Need programmid on kavandatud selleks, et toetuda õpilaste teoreetilisele arusaamisele karjäärinõustamisest ja nõustamisest ning kasvatada efektiivseid vahendeid, mida kasutada professionaalse töökoha seadetes. Kursuste teemad võivad hõlmata tervet suhtlemist eakaaslaste vahel, suhtlemist kirjalikult, uurimismeetodeid, psühholoogiat, organisatsioonilisi uurimis- ja arendustegevusi, õppeteooriaid, kutse-eetikat ja juhendamist äriseadetes. Mõnel programmil võivad olla eeldused enne sisenemist.

  Karjäärivõimaluste hariduse omandamine võib anda õpilastele palju kasu. Võimalus jagada akadeemilisi kontseptsioone praktilisel kasutamisel, teadmine, kuidas ja millal kasutada olemasolevaid ressursse ja näidata selgesõnalist ja tõhusat suhtlemist, on väärtuslikud oskused, mida õpilased saavad kasutada edukate karjääride kindlustamisel ja edenemisel.

  Programmi kulud võivad erineda iga asutuse ja kursuse kestuse alusel. Tulevikuõpilastel palutakse koolides pakkuda oma valikuprogrammi, et saada täpsemat teavet kulude ja nõuete kohta.

  Magistriprogrammi lõpetajad võivad eeldada laia potentsiaalsete karjäärivõimaluste leidmist. Mõnede võimalike ametikohtade hulka kuuluvad karjääri treenerid, nõustajad, värbajad, projektijuhid, karjääriteenuste koordinaatorid, üleminekueeskirjad, kooliõpetajatel, karjääriarendajatel, õpetajatel ja terapeutidel. Paljud karjääri treenerid leiavad asju sellistes valdkondades nagu koolid ja ülikoolid, veteranide organisatsioonid, karjäärinõustamisfirmad, tööhõiveagentuurid, noorteorganisatsioonid ja mitmesugused ettevõtted.

  Online, osalise tööajaga ja rahvusvahelised kursuse valikud on kättesaadavad igat liiki taustaga õpilastele. Et alustada kraadiõpinguid, otsige oma programmi allpool ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.