Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 44 Magistri sisse Keskharidus 2023

44 Magistri Programmid sisse Keskharidus 2023

Ülevaade

Master 's kraadi ja nende vastavad litsentsid võivad olla vajalikud teatud karjääri. Nad võivad olla ka vaheline värav bakalaureuse ja doktoriõppes.

Mis on Master keskhariduses? Need programmid enamasti eesmärk on valmistada tulevaste õpetajate juhendada õpilasi pärast algklassides. See hõlmab tavaliselt lõpule kursused spetsialiseerumine, nagu kunst, muusika, matemaatika, humanitaarteaduste ja teaduse arengu ja teadmiste kogu erinevaid teemasid uurinud ajal keskharidus. Kursused eetika, pedagoogilise teooria, sotsioloogia ja hindamise teadus on ka tavaliselt osaks see master 's kraadi. Õpilased peaksid oodata kulutada kuskil kahe ja nelja aasta, enne kui nad on sõlminud kapten 's kraad keskharidus.

Paljud asutused pakuvad ettevalmistamisel litsentsimise läbivaatuse konkreetse jurisdiktsiooni ja mõned isegi lisada näiteks kursuste programmi.Lisaks litsentsimise ettevalmistamisel, need programmid sageli püüavad anda oma lõpetajale oskusi ja teadmisi vaja, et olla edukas õpetaja, nagu tõhus õppetund planeerimise ja täpne õpilaste hindamisega.

Vaata, et raviasutusele oma valitud institutsiooni täpset ja ajakohastatud hinnangu õppekulud. See on sageli kõige usaldusväärsem allikas sellist informatsiooni.

Esmane eesmärk kõige osalejate keskharidus kapten 's programm on saada õpetajaks. Enamikul jurisdiktsioonides, seda seisukohta nõuab ulatuslikku õppeprotsessis, internatuuri ja licensure enne kandidaatide peetakse alalist seisukohta. Mõnikord on ooteaeg enne õpetaja muutub tenured läbi pardal läbivaatamiseks ja kinnitamiseks. Õpetajad on tavaliselt väljatöötamise eest ning luues unikaalse classwork põhineb haridusalast teooriat ja institutsioonilised õppimise eesmärke.Nad on sageli ka vastutaks edu üliõpilastele nende juhendamist. Õpetajad kipuvad tegevuseks lisaks juhtiv klassiruumid, nagu nõustamine huviringid või coaching spordivõistkondades.

Õige keskharidus programm on tõenäoliselt seal ootab. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris kooli enda valitud täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Haridus
  • Hariduspsühholoogia
  • Keskharidus
Õppevaldkonnad
  • Haridus (44)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm