Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 11 Magistri sisse Keskkonnateadus 2023

11 Magistri Programmid sisse Keskkonnateadus 2023

overview

Magistrikraadi võimaldab õpilastel paremini mõista konkreetse teema ja valmistab neid ette konkurentsivõimeline tööturul. Master in Ökoloogiline Science programmi, õpilased on õpetanud loodusvarade majandamise suhtes ökoloogia.

Mis on Meister Ökoloogiline teadus? Õpilased edasi oma arusaamist probleemidest globaalses keskkonnas, nagu metsandus, ülepüük, jõe määrused, kliimamuutused ja reostus. Enamik programme keskendub analüüsi oskused, andmehaldus ja arenenud teaduse arengule. See haridus valmistab ette kõrgharidusega uurida bioloogilise materjali ja ette valmistada ja teostada uurimisi.

Magistriõppesse ökoloogiateadusele valmistab õpilasi mitte ainult tulevast karjääri, vaid ka teistes eluvaldkondades. Õpilased õpivad, kuidas rakendada teadmisi ja kuidas keerulisi probleeme ja olukordi. See preps neid raske elu asjaolud, teadusuuringud praktikas ja töökohti, mis nõuavad enda sõltuvust.

Õpilased võivad teenida oma Master ökoloogilise Teadus kas riiklikul või rahvusvahelisel tasandil. Kuna üksikute programmide võib erineda kooliti kulud erinevad samuti. Kui olete leidnud koolis huvi, võtke neid küsida kulusid, mis kaasnevad teenida oma kraad.

Nende huvitatud ökoloogilise bioloogia, magistrikraad valmistab ette õpilasi erinevatest karjääri. Tööhõive hulka maastiku planeerimine, looduse taastamine ja hooldamine, sordiaretuse ja keskkonna nõustamine. Lõpetajad võivad olla seotud poliitika kujundamise, looduse ja keskkonna hariduse, teaduse ja side. Tööandjad hulka valitsused, mittetulundusühingute ja erasektori tööstuse, ülikoolide ja keemilised määrus ettevõtted. Magistriõppekava on ka suurepärane baas doktoriõppe.

Kui olete huvitatud uurida suhet eluvormi ja selle keskkonnast, siis peaks alustama uurides õige Master ökoloogilise Science programm kohe. On olemas võimalused üle kogu maailma, ja mõned tunnid võib olla võimalik võtta internetist, kui teil on vaja rohkem paindlikkust. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

read_more

filters

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Keskkonnauuringud
  • Ökoloogia
  • Keskkonnateadus
fields_of_study
  • Keskkonnauuringud (11)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format