Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 8 Magistri sisse Kirjandusteooria 2023

8 Magistri Programmid sisse Kirjandusteooria 2023

Ülevaade

Magistrikraad on suurepärane võimalus õpilastele suurendada oma haridust ja luua uusi võimalusi oma karjääri. Magistrikraadi omandamiseks kulub ligikaudu aasta või kaks, mida saab lõpetada pärast bakalaureuse kraadi omandamist.

Mis on kirjandusteooria magister? Keskendudes kirjanduse tähendusele, filosoofiale ja tõlgendusele, õpivad õpilased mitmesuguseid informatsiooni ja analüüsi oskusi romaanide, prooside ja luulete kohta. Mõned selle õppevaldkonna klassid võivad keskenduda kultuuri ja kirjanduse vahelistele suhetele ning retoorika kasutamisele kogu sajandite jooksul. Mõnedel kursustel on õpilastele võimalus õpetada inglise keelt keelele mittekuuluvatele inimestele.

Õpilased, kes saavad magistrikraadi kirjanduse teoorias, saavad õppida, kuidas analüüsida kõiki kirjutamisviise. Samuti õpivad nad, kuidas kiiresti lugeda ja saavad arendada teadmisi kultuuri kohta nii ajaloolis kui tänapäeval, mis aitab täiustada inimestevahelisi oskusi. Need oskused aitavad õpilastel töökoha leidmisel tõhustada kandidaate.

Kursused sellel tasemel võivad varieeruda hindu, nii et õpilased peaksid pöörduma oma kolledži või ülikooli rohkem õppida. Kulud võivad kogu maailmas erinevates kohtades kasvada või väheneda.

On mitmeid karjääri, mis tulenevad meisterest kirjanduslikus teoorias. Suurepärase kirjanduse ja proosa tundmisega on paljud lõpetajad saanud inglise keele professoriteks ja keeleõpetajateks ning õpilased võivad töötada ka tõlke või toimetamisega. Kuna kirjanduse teooria on nii tihedalt seotud nii trükitud kui ka veebipõhise kirjutamisega, otsustavad paljud õpilased saada turundusspetsialistidena või ajakirjanikeks.

Kolleegiumi või ülikooli leidmine, mis pakub online-meister kirjandusloo teoorias, pole liiga raske. Kogu maailmas on palju koole, kellel on selle õppevaldkonnaga seotud kursused. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Humanitaarteadused
  • Kirjandus
  • Kirjandusteooria
Õppevaldkonnad
  • Humanitaarteadused (8)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm