Keystone logo

Filtrid

 • Magistri
 • MSc
 • MA
 • Ärinduse uuringud
 • Kommerts
Õppevaldkonnad
 • Ärinduse uuringud (58)
 • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

58 Magistri Programmid sisse Kommerts 2024

  Magistri Programmid sisse Kommerts

  Kaubanduse õpingutes iseeloomustatakse juhtumiuuringute ja majandusüsteemide kaudu kaubandusturgu. Selle läbi tehakse kindlaks teatud ärivaldkonna eksimuste taga olevad põhjused. Kaubanduse magistriõppe programmide vilistlased on kvalifitseeritud nii avaliku kui erasektori ärinduse ala kõrgetele positsioonidele. Kaubanduse magistriõppe programmid on loodud selleks, et anda tudengile peale bakalaureuseõppe lõpetamist täiendavat haridust ning kõrgema taseme spetsialisti kvalifikatsioone parandada, olgu see nõustamine, rahandus, raamatupidamine, infosüsteemid, turundus, inimresursside juhtimine, rahvusvaheline äri või muu valdkond.

  Kaubanduse magistri tudengid lõpetavad programmi tavaliselt ühe või kahe aastaga ning mõnikord nõutakse neilt ka individuaalset või grupiviisilist lõputöö kirjutamist, kus tudeng tõestab, et ta on aru saanud põhilistest akadeemilistest tõdedest ning praktilisestest oskustest. Kaubanduse magistriõppe programmid on saadaval kas täisajaga või osaajaga õppena Euroopas, Okeaanias, Austraalias, Uus-Meremaal või Hispaanias. RMIT ülikooli kaubanduse magistriõppe programm kestab kolm semestrit ning inspireerib tudengeid teatud spetsialiseeritud eriala valides oma ideaalse karjääri poole püüdlema.

  Kui soovid rohkem infot selle kohta, kuidas saada vajalikke kvalifikatsioone ning oma ärindusega, rahandusega, raamatupidamisega, turundusega, inimresurssidega või muu kaubandusega seotud erialaga seotud unistuste teoks tegemiseks headele töökohtadele saada, siis keri allapoole ning uuri juba täna, kuidas kaubanduse magistriõppesse astuda!