Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 5 Magistri sisse Krüptograafia 2023

5 Magistri Programmid sisse Krüptograafia 2023

Ülevaade

Magistrikraad võib laiendada karjäärivõimalusi üliõpilaste lõpetamiseks. Doktorikraadiprogramm ja teatud eriala ametikohad nõuavad magistriõppe teed edasi.

Mis on kapten krüptograafias? Õpilased veedavad oma aega infotehnoloogia, rakendusliku matemaatika ja isegi inseneri õppeks. Kursused õpetavad teadlasi arvutiarhitektuuri, algoritme, tõenäosusteooria, Java, C, asümmeetrilise krüptograafia põhimõtteid ja palju muud. Õpilased õpivad töötama turvasüsteemide ja tšifitega. Õpetatakse ka infoturbe, krüptograafia ja sidesüsteemide juhtimise aluseid. Programmi osalejad valivad mitme konkreetse karjääri huvi pakkuva kursuse vahel, kui põhialused ja nõutavad klassid on lõpetatud. Programm võtab kõige rohkem lõpuni kaks aastat.

Arvutite levikuga on tundliku teabe krüptimine infotehnoloogial töötavatele isikutele vajalikke oskusteavet ning isikliku teabe kaitsmist. Kursuse käigus õpetatakse suulisi ja kirjalikke ettekirjutusi ja arutlusoskusi, et valmistada õpilasi ette oma töösuhteid ja kliente.

Enne programmi kohta otsuse tegemist on mõistlik põhjalikult uurida asutust ja programmi üldiste kulude kindlaksmääramiseks. Mõnikord sõltuvad hinnategurid kõikidest programmide käivitamise ajal toimuvast majandusest.

Magistrikraadiga krüptograafias võivad lõpetajad otsustada saada ülikooliprofessorid, julgeolekukonsultandid või finantsnõustajad. Paljud on liigutanud oma praeguste andmekaitsepositsioonide redelitesse, muutudes krüptaanalüütikuteks ja krüptograafidena. Võimalikud täiendavad ametikohad hõlmavad andmesidekoodrit, krüpteerimise eksperti, signaali analüütikut ja sõnumi dekoodrit. Paljud ametikohad nõuavad magistriõpinguid arvutiteaduse ja matemaatika kombinatsiooniks, mida on vaja teostada. Küberjulgeoleku töökohtade maastik muutub kiiresti, pakkudes täiendavaid võimalusi lõpetajatele jätkamiseks.

Sõltuvalt valitud programmist jätkake oma kraadi kodus või välismaal, veebis või klassis. Alustage oma programmi otsingut allpool ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Tehnoloogiaõpe
  • Infotehnoloogia
  • Krüptograafia
Õppevaldkonnad
  • Tehnoloogiaõpe (5)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm