Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 19 Magistri sisse Kultuuriajalugu 2023

19 Magistri Programmid sisse Kultuuriajalugu 2023

Ülevaade

Bakalaureuseõppe üliõpilased, kes soovivad oma teadmisi edasi arendada, võivad soovida magistri kraadi. See annab täpset arusaamist konkreetses uurimisvaldkonnas ja võtab sageli kaks kuni kolm aastat.

Mis on kultuuri ajaloo meister? Selle kraadi valmimine näitab, et üliõpilane on sügavalt mõistnud mitmekultuurilisust ja kunsti ja kultuuri suhet ajaloo jooksul. Enamik programme sisaldab kursusi, mis on seotud raamatukogu metoodika, muuseumitöödega, kunstiajaloo äri ja kirjutamisega ning teooria ja tõlgendusega. Õpilastel on sageli võimalus võtta valikained sellistes valdkondades nagu Lääne-ajalugu, Hiina ja Jaapani kunst, fotograafia ajalugu, arhitektuuri alused ja Romani kunsti alused.

Õpilased, kes võtavad magistriõppe programmi, tavaliselt õpivad, kuidas olla motiveeritud ja algatada projekte. Samuti saavad nad kasu, arendades välja uurimis- ja analüütilised oskused, mis aitavad lõpetaja karjääriel.

Koolituse maksumus on sageli huvitatud õpilastele mures. Kuna kulud võivad erineda, sõltuvalt asukohast, programmi kestusest ja konkreetse õppekava nõudmisest, peaksid õpilased erinevate koolidega ühendust võtma, et selgitada välja konkreetsed õppemaksud ja muud tasud.

Lõpetajad, kellel on kultuuriajaloo magistrikraad, võivad valida erinevatel ametikohtadel erinevates keskkondades. Mõned tüüpilised ametikohad võivad sisaldada muuseumi kuraatorit, kunstiajaloolt, teadlast, ajaloo õpetajat ja giidit. Kutsekõrgharidus on kasulik ka neile, kes soovivad jätkata karjääri uurimistöö, ajakirjanduse, õppekavade arendamise, kunstikriitika, galerii töö, kunstide vahendamise ja reisimise valdkonnas.

Klassikalise ajaloo kraadi saab kohalikust asutusest, rahvusvahelisest koolist ja isegi veebist. Kasutage andmebaasi ja otsige oma programmi allpool ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtubürooga, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Humanitaarteadused
  • Ajalugu
  • Kultuuriajalugu
Õppevaldkonnad
  • Humanitaarteadused (19)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm