Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 12 Magistri sisse Kvantitatiivne majandus 2023

12 Magistri Programmid sisse Kvantitatiivne majandus 2023

overview

Laienda karjäärivõimalusi magistrikraadiga. Konkreetse valdkonna intensiivne õppimine annab õpilastele sageli töökohal täiendava eelise. Magistrikraad on ka vajalik katseprojekt doktoriõppes või teatud õppevaldkondades.

Mis on meister kvantitatiivses majanduses? Klassid keskenduvad sügavale arusaamisele praegusest majandusteooriast koos matemaatilise ja majandusliku analüüsi ja modelleerimismeetoditega. Programmi kursused hõlmavad statistika, matemaatika ja rahanduse kursuseid. Uurige inimeste suundumusi kollektiivses ja individuaalses seoses jõukusega ja kuidas ühiskond kasutab või ei kasuta raha. Avastage erinevate majanduslike muutujate kvantitatiivsed suhted ja nende mõistete rakendamine. Programmi täitmiseks kulub tavaliselt umbes kaks aastat.

Selles programmis omandatud oskused hõlmavad probleemide lahendamist, statistika kasutamist ja rahaliste ülesannete täitmist. Õpilased võivad laiendada nende oskuste eeliseid nende isiklike portfellide, panganduse ja rahanduse valdkonnas. Analüüsiprobleemide lahendamise probleem suudab kasu rohkem kui finantseerida igapäevaselt praktilise ja reaalmaailma rakendusega.

Oluline on, et õpilased uuriksid iga programmi kulusid ja kursuste koormust enne, kui otsustaksid nende jaoks kõige paremini sobivad. Kõik majutuskoha, õppemaksu ja tasude kulud peaksid olema teadusuuringutesse kaasatud.

Kvantitatiivse majandusteaduse magister valmistab ette kõrgharidusega majandusteaduse, panganduse ja rahanduse karjääri. Valitsusasutused ja bürood pakuvad ka töövõimalusi üliõpilaste lõpetamiseks, kes on huvitatud riigi- ja munitsipaalpoliitika haldajatest. Uurijate huvides võivad akadeemilised ja teadusasutused olla elujõulised valikud. Õpilastel võib olla eelis, kes tegeleb mikrofinantseerimisasutuste, pangandus- ja investeerimisfirmadega. Kvantitatiivsed meetodid saavad kasu ka õpilastele sellistes valdkondades nagu müük.

Avastage selle kaheaastase kraadi läbimisel ilu ja elamise rõõmu. Protsess algab allpool teie programmi otsimisega ja võtab otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

read_more

filters

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Majandusuuringud
  • Majandus
  • Kvantitatiivne majandus
fields_of_study
  • Majandusuuringud (12)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format