Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 41 Magistri sisse Lähis-Ida uuringud 2023

41 Magistri Programmid sisse Lähis-Ida uuringud 2023

Ülevaade

Magistrikraad on kõrgelt arenenud akadeemiline nimetus, mis antakse üksikisikutele, kes täidavad põhjalikku õppekava konkreetses valdkonnas või tööstuses. Enamik magistriõppe programme võtab umbes kaks aastat, et täita ja tavaliselt tugineda teadmisi omandatud seotud bakalaureusekraad programmi.

Mis on Lähis-Ida uuringute magister? Selle ranged programmid kestavad tavaliselt kaks aastat ja sisaldavad ulatuslikku ülevaadet Lähis-Ida jaoks olulistest teemadest. Sellise programmi õpilased peaksid eeldama, et katavad Lähis-Ida ajaloo, islami ja usuõpetuse, Lähis-Ida kunsti ja arheoloogia ning mitmesuguseid keeli ja tähelepanuväärseid araabia, heebrea, pärsia ja türgi kirjandust. Täiendav tähelepanu pööratakse sellistele iidsetele kultuuridele nagu egiptoloogia ja assürioloogia ning selle valdkonna majanduslikud kaalutlused.

Lähis-Ida ülikoolide magistriõppe edukad lõpetajad on ette valmistatud laias maailmas erinevatel ametikohtadel. Tavaliselt palkatakse neid ka enne ja neil on võimalik kõrgemat palka käituda kui hariduseta või vähem kraadi.

Lähis-Ida õpingute magistriõppe maksumus sõltub mitmest põhitegurist, sh programmi kestusest, piirkonnast, kus seda pakutakse, ning programmi ja selle pakutava kooli prestiiži.

Paljud Lähis-Ida magistriprogrammide lõpetajad leiavad tööd kõrghariduses või kultuuri- või analüütikutena, samas kui teised leiavad tööd konsultatsiooni-, tõlke-, välisteenistuse, valitsusväliste organisatsioonide või erasektoris. Teised kasutavad kraadi kui täiendava taseme saavutamise vahendit.

Kui Lähis-Ida uuringute magister tundub teile õige tegevussuuna jaoks, pääse meie ulatuslikule ülemaailmsele programmide kataloogile ja kasutage juhtvormi, et leida kõige sobivamad teie vajadused. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Sotsiaalteadused
  • Regioonaaluuringud
  • Lähis-Ida uuringud
Õppevaldkonnad
  • Sotsiaalteadused (41)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm