Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 9 Magistri sisse Ladina-Ameerika uuringud 2023

9 Magistri Programmid sisse Ladina-Ameerika uuringud 2023

Ülevaade

Magistrikraad on kõrgtasemel, mis eksisteerib selleks, et tagada õpilaste oskused oma karjäärivaldkonnas, et edendada oma teadmisi ja karjääre. Sellised programmid eeldavad eelnevat haridust ja kogemusi ning kipuvad olema täpselt kohandatud konkreetsete kutsealaste eesmärkidega, kuigi mitte nii hästi kui kohandatud doktoriprogrammidega.

Mis on Ladina-Ameerika uuringute meister? See on interdistsiplinaarne haridus, mida sageli järgivad need, kes peavad mõistma keerukaid sotsiaalseid ja diplomaatilisi suhteid Kariibi mere riikide, aga ka Kesk- ja Lõuna-Ameerika riikide vahel. Kraad määrab tavaliselt nii praeguseid geopoliitilisi tegureid kui ka riikidevahelisi ajaloolisi suhteid, võimaldades õpilastel paremini mõista piirkonna keerukust.

Ladina-Ameerika uuringute magistriõppe lõpetamine tähendab omandada ainulaadne analüütiliste oskuste kogum koos teadmistega, mis kaasnevad kraadiga, sealhulgas teadustöö ja kriitiliste lugemisoskustega, tõlgendavate ja prognoositavate oskustega ning arusaamisega ajaloolistest jõududest, mis kõik tõlgivad hästi mitmesugused karjäärid.

Ladina-Ameerika ülikoolide kõrgtasemel õppimine tähendab seda, et leida sobiva õppejõuga kool. Kulusid võib raske ette ennustada, sest iga kooli õppemaks varieerub palju. Õppurid peaksid oma valiku koolist jõudma, et rohkem teada saada.

Ladina-Ameerika uuringute lõpetanud kraadiõpilased on piirkonna tööjõuturul spetsialiseerunud turundusspetsialistidega, sest nad on teadlikud piirkonna sotsiaalsetest jõududest. Neid palutakse ka diplomaatide ametikohtadel. Siiski on üks selles valdkonnas kõige populaarsemaid töökohti kraadide omanike jaoks õpetaja, eelkõige kakskeelsete või sotsiaalsete uuringute valdkonnas. Ladina-Ameerika uuringute lõpetajad on populaarsed valikud positsioonide õpetamiseks põhikooli ja keskkooli tasemel valdkondades, mis hõlmavad Ladina-Ameerika kultuuriuuringuid nende kursuste puhul.

Sellel väljal on lihtne leida programme Internetis või mitme riigi Põhja-ja Lõuna-Ameerikas, samuti mujal. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Sotsiaalteadused
  • Regioonaaluuringud
  • Ladina-Ameerika uuringud
Õppevaldkonnad
  • Sotsiaalteadused (9)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm