Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 11 Magistri sisse Laevaarhitektuur 2023

11 Magistri Programmid sisse Laevaarhitektuur 2023

Ülevaade

Master 's kraadi järgib üldiselt pärast lõpetamist bakalaureuse kraadiga. Nõue 3-4 aastat, enne, master 's kraadi programmid koosnevad tavaliselt mix muidugi töö ja uurimisprojekte. Master 's doktoritöö on üldiselt vaja viimasel aastal uuringu.

Isikud, kes kaaluvad edasijõudnud inseneriteaduse või laevade projekteerimise võib küsida, "Mis on Meister Laevaehitus? " Üldiselt koosneb edasijõudnutele teaduse laevade projekteerimise, sealhulgas modelleerimist ja katsete, samuti põhjalikud teadmised seotud põhimõtteid nagu vedeliku dünaamikat, kapten 's kraad Laevaehitus valmistab ette õpilasi edu merendussektoris seisukohti.

Hüvede hulka võtmise Master Naval Arhitektuur hõlmab arenenud pädevus oskused ja teadmised, mis on seotud vee- ja struktuure.Mõned õpilased tegelda kapten 's kraad Laevaehitus ettevalmistamisel doktoriõppe seotud valdkonnas.

Maksumus Master Naval Arhitektuur kraadi eri ülikoolides üle maailma oleneb osa maailma ja eriti riigis, kus programmi pakutakse. Täpsemat informatsiooni eeldatavate kulude õppemaksu ja kulud on saadaval koolid allolevast nimekirjast.

Karjäärivõimalused disaini, tootmise ja toimimise vee- edukas õpilane Master Naval Arhitektuur programmi kuuluvad positsioonid valitsusasutused ja merekaitse riikides üle maailma. Merenduse karjääri ulatuvad projekteerimise ja ehitamise ja hooldusega ning vee- ja struktuuride igat liiki. Hea teadmiste ja täiendõppele edukas Master in Naval Arhitektuur on nõudlus konkurentsivõimelise palgad paljudes maailma piirkondades.

Programmid Master Naval Arhitektuur kraadi, sealhulgas eriala lugusid ja teisi unikaalseid teadusuuringute ja uuringus pakutakse ülikoolides üle maailma. See on lihtne õppida rohkem konkreetseid pakkumisi koolides, mis pakuvad Laevaehitus kapten 's kraadi. Lihtsalt otsida oma programmi alla ja otse pöörduda vastuvõtu kontoris koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Tehnoloogiauuringud
  • Merendustehnoloogia
  • Laevaarhitektuur
Õppevaldkonnad
  • Tehnoloogiauuringud (11)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm