Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 24 Magistri sisse Looma hooldus ja heaolu 2023

24 Magistri Programmid sisse Looma hooldus ja heaolu 2023

Ülevaade

Magistrikraadi on suurepärane valik, kui soovite, et edendada oma hariduse pärast bakalaureusekraadi. Seda tüüpi programm on tavaliselt täidetakse ühe kuni kolme aasta ja on saadaval erinevaid valdkondi.

Võib-olla huvitab: Mis on Master in Animal Care ja heaolu? Seda tüüpi programmi eesmärk on aidata õpilastel õppida hoolitsemise, töö ja kaitsta igasuguseid erinevaid olendid. Need, kes seda õppima võiksid õppida mitmeid teemasid, sealhulgas bioloogia, ökoloogia, loomade psühholoogia, metsanduses või põllumajanduses. Õpilased võivad valida keskenduda konkreetse liigi või keskkonnale; nad võivad ka õppida loomade üldisemalt. See on suurepärane valik, kui olete varem uuritud bioloogia või seotud valdkonnas.

Master in Animal Care ja heaolu saab varustada teid oskuste arvust, mis võib kasu teile kogu oma karjääri.Sul võib olla võimalik, et parandada oma kriitilise mõtlemise ja probleemide lahendamise oskusi, samuti olulisi tehnilisi oskusi, mis on seotud loomade eest hoolitsemisel.

Selle kulu liik aste sõltub tegurite nagu programmi struktuur, õppemaksu kõikumisi ja materjalide kulud. Ole kindel, et saada ühendust oma valitud asutuse poole, et saada praeguse finantsteavet.

Need, kes õpivad loomade hooldamise ja heaolu võib olla võimalik jätkata erinevaid karjääri. Näiteks lõpetanud võivad minna tööle kui Loomade käitumise spetsialist, metsaülem, bioloogilise konsultant, või keskkonnamõju analüütik. Lõpetajad saavad ka töötavad sageli zookeepers põllumajandustootjad või bioloogid, sõltuvalt nende üksikute oskusi.

Kas olete valmis alustama teele suunas looma eest hoolt magistrikraadi? Kõik, mida pead tegema, on otsida oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris kooli enda valitud täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Bioteadused
  • Loomateadus
  • Looma hooldus ja heaolu
Õppevaldkonnad
  • Bioteadused (24)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm