Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 30 Magistri sisse Loominguline kunst 2023

30 Magistri Programmid sisse Loominguline kunst 2023

Ülevaade

Õpilased, kes otsivad, et suurendada nende karjäärivõimalusi, lülitub erinevat valdkonda või lihtsalt saada eneseteostuseks võib saada kapten 's kraadi. Paljud asutused pakuvad täistööajaga ja osalise tööajaga programmid.

Mis on MA Creative Arts? On laia kapten 's programme, mis keskenduvad suurendada üksikisikute ' kunstiliste võimete, sealhulgas maali, joonistus, kirjutamine, fotograafia ja tegutseb programmid. Ükskõik mis valdkonnas üliõpilane otsustab kanda, võib ta oodata range uuringu, et häälestada oma distsipliini. Õpilased võivad õppida ajaloolisi ajastute kunsti liikumise ja erinevaid tehnikaid viia projekte või arendada portfelli. Paljud programmid pakuvad praktikavõimalusi, kus õpilased saavad omandada sisukat elu kogemus.

Üliõpilased, kes täidavad selle programmi saada rahulolu parandada oma kriitilise mõtlemise, probleemide lahendamine ja meeskonnatöö oskusi.Nad õpivad, kuidas luua mõtestatud tööd, samuti kuidas tõhusalt töötada koos teistega, mis võib olla väga väärtuslik paljudes tööstusharudes.

Maksumus MA Creative Arts sõltub institutsioon. Pikkus programm võib varieeruda drastiliselt, ühest aastast mitu aastat. On soovitatav, et õpilased ühendust institutsioon 's halduse büroo, kas kulud vastavad nende eelarved.

Lõpetajad Master Creative Arts lahkuda täiustatud võimet täita oma kunstilise käsitöö. Paljud võib meeskondi või isegi alustada organisatsioonid. Mõned muutuvad professionaalsed kunstnikud, et panna oma töö müüki Internetis või kauplustes. Teised värvatakse organisatsioonidel muutuda professionaalsed fotograafid, kirjanikud, graafilised disainerid või koostajad. Õpetamine avaliku ja erasektori ülikoolidest on ka populaarne tee; teised otsustavad pakkuda üks-ühele eratunde.

Seal on palju võimalusi saada see aste saadaval üle kogu maailma.Alustamiseks otsida oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris kooli enda valitud täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Kunstiteadus
  • Loominguline kunst
Õppevaldkonnad
  • Kunstiteadus (30)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm