Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 6 Magistri sisse Mängustamine 2023

6 Magistri Programmid sisse Mängustamine 2023

Ülevaade

Üliõpilased, kes on lõpetanud bakalaureusekraadi, võivad oma haridust jätkata, töötades magistriõppes kas samas kolledžis või mõnes teises institutsioonis. Magistrikraad annab võimaluse täiendavalt spetsialiseeruda eelistatud õppevaldkonnas.

Mis on magistritöö Gamingis? See uurimisvaldkond võib hõlmata interaktiivsete videomängude kujundamist ja ehitamist, masinloetuse rakendamist ja tehisintellekti integreerimist mängude, 3D-mängude arendamise ja mobiilrakenduste programmeerimisega. Paljud õpilased keskenduvad ka sellele, kuidas rakendada gamingikontseptsioone ja teooriaid teist tüüpi programmidele, sealhulgas lapse- ja täiskasvanute koolitusele või käitumise muutmisele, et pakkuda paremat ja tõhusamat kasutajakogemust.

Lõpetajad õpivad sageli programmeerimist erinevates keeltes, muutes oma kirglikuks mängimiseks karjääri. Nad võivad õppida võtma keerukaid koolituskontseptsioone ja tõlgendama neid mängukeskkonda, et tugevdada osalemist ja säilitamist. Kriitiline mõtlemine ja probleemide lahendamise oskused võivad selle taseme saavutamisel täiendada.

Magistriõppe saavutamise kulud varieeruvad sageli sõltuvalt programmi pikkusest, ülikooli asukohast ja sellest, kas programm edastatakse isiklikult või võrgus. Lõpetamiseks vajalike klasside arv võib mõjutada üldist kulu.

Lõpetajad võivad leida kasulikke karjääri mängukonstruktsioonide insenerina kas stuudio või iseseisvalt oma ettevõtteid. Tarkvarafirmad võivad värvata lõpetajaid digitaalsete disainerite või peamiste tootejuhtide hulka, et arendada mänge või lisada olemasolevatele programmidele mängufunktsioone. Koolitust huvitavad inimesed võivad töötada õpikogemuste konsultandina mis tahes suurusega haridusfirmadega, et tõlkida koolitus mängukeskkonda nii lastele kui ka täiskasvanutele. Lõpetajad võivad samuti saada kõrgtehnoloogiliste ettevõtete või valitsusasutuste, sealhulgas sõjaväeliste organisatsioonide tehisintellekti või masinõppeosakonna osakonna või tootejuhid.

Täistööajaga või osalise tööajaga täiustatud gamingu uuringud võivad olla kättesaadavad kas veebis või kohapeal ülikoolides, mis on spetsialiseerunud sellele väärtuslikule valdkonnale. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Haridus
  • Haridustehnoloogia
  • Mängustamine
Õppevaldkonnad
  • Haridus (6)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm