Keystone logo

7 Magistri Programmid sisse Humanitaarteadused Ajalugu Maailma ajalugu 2024

Filtrid

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Humanitaarteadused
  • Ajalugu
  • Maailma ajalugu
Õppevaldkonnad
  • Humanitaarteadused (7)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Magistri Programmid sisse Humanitaarteadused Ajalugu Maailma ajalugu

Magistri kraadiga jätkamiseks peab juba olema bakalaureusekraad. Magistriõppe programm on õpilastele võimalus edendada oma teadmisi valitud õppevaldkonnas ja laiendada oma karjäärivõimalusi.

Mis on maailma ajaloo meister? Selle õppevaldkonna magistrikraad kestab tavaliselt kaks aastat ja see koosneb postkoloniaalse ajaloo, poliitika, globaalse sotsiaalse ajaloo ja / või kultuuriajaloo haridusest. Isik, kes õpib selle valdkonna kraadi, võib saada sügavamat mõistmist usust, inimestelt, ideedelt ja objektidelt, samuti uurida, kuidas mõlemad need mõisted üksteisega suhtlevad. Kursused võivad rõhutada jõudu, religiooni, emotsioone ja sotsiaalseid suhteid igas kultuuris.

Maailma ajaloos omandatud kraadiõpetaja võib arendada mitmeid väärtuslikke oskusi ja tunnuseid, sealhulgas oskust teha teadlikke järeldusi, mis põhinevad uuritud teema sügaval mõistmisel. Selle valdkonna õpilased kalduvad pigem kritiseerima neile antavat teavet, kuid veel rohkem kaasotsust ja teiste mõistmist. Kõik need omadused võivad inimesi teenida hästi kõigis eluvaldkondades.

Magistrikraadi maksumus erineb oluliselt ja sõltub paljudest teguritest. Kui õpilased elavad, kas nad võtavad kursused veebis või klassiruumis ja kui kaua programmi kestus võib mõjutada lõplikku hinda.

Selle valdkonna lõpetajad leiavad, et nad teevad oma teadustöö doktoriõppes hästi. Siiski võivad need, kes ei soovi jätkuvalt kooli minna, edukaks uurimisinstituutides kui teadlased, akadeemilised asutused õpetajate ja professoritena, muuseumid kui pärandieksperdid ja valitsusasutused diplomaatidena. Üksikisikud võivad saada karjääri ajakirjanduses, kirjutamises ja turunduses.

Paljudel ülikoolidel on globaalse ajaloo magistriprogramm, kus on mitmeid online-kursusi, mis pakuvad lihtsust ja mugavust. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.