Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 33 Magistri sisse Meedia juhtimine 2023

33 Magistri Programmid sisse Meedia juhtimine 2023

overview

Magistriõppe esimese astme järgselt järgneb bakalaureuseõpe ja bakalaureusekraadi omandamine. See võimaldab omandada meisterlikkust konkreetses erialal või õppetöö teemal.

Mis on meediumide halduse meister? See kraadi programm on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad hallata meediaettevõtteid, pakkuda strateegilist nõustamist ja saada sidejuhtideks. Mõned teemad hõlmavad tihti otsingumootori optimeerimist ja turundust, sotsiaalmeedia kommunikatsiooni, andmepõhist juhtimist ja ettevõtte juhtimist. Programmi osalejad õpivad sageli interneti turvalisuse, globaliseerumise ja mitmesuguste meediumiorganisatsioonide jaoks, et katta olulisi küsimusi, millega spetsialistid kokku puutuvad.

Meediajuhtimise magistriprogrammi õpilased võivad eeldada, et õpivad selliseid oskusi nagu ärijuhtimine ja projektijuhtimine, mis on kasulikud kutsealased oskused, mida saab rakendada praktiliselt igas tööstuses. Samuti õpivad nad, kuidas tõhusalt hallata organisatsioonide professionaalset digitaalsuhet.

Meediumijuhi magistrikraadi maksumus sõltub sellest, millises koolis te koolis viibite ja millises riigis see asub. Programmid kipuvad olema aasta või kaks. Kõige ajakohasema finantsteabe edastamine koolidele on alati hea panus.

Meediajuhtide meistrid saavad eeldada, et neil on professionaalsus, mis ulatub tootmistsenaarist, turu-uuringust ja nooremast konsultandist vanematele rollidele nagu partner, projektijuht, digitaalse kirjastuse juhataja, ajakirjanik, meediateenuste pakkuja ja programmi juht. Võimalused on olemas ka analüütikud, loomingulised direktorid või sisu eksperdid ja strateegid. Muud tööstusharu positsioonid võivad olla seotud turunduse, juhtimise, meediateabe, äritegevuse arendamise, strateegiaanalüüsi või reguleerimise ja poliitikaga.

Magistriprogrammi Media Management võib leida kogu maailmas. Kuigi enamus neist on ülikoolilinnakus asuvad kraadid, on olemas online-haridusvõimalused, mis võimaldavad teil osaleda kursustel, kus elate oma mugavuse piires. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

read_more

filters

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Ajakirjandus ja massikommunikatsioon
  • Meedia
  • Meedia juhtimine
fields_of_study
  • Ajakirjandus ja massikommunikatsioon (33)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format