Keystone logo

10 Magistri Programmid sisse Ärinduse uuringud Meelelahutusäri 2024

Filtrid

Filtrid

 • Magistri
 • MSc
 • MA
 • Ärinduse uuringud
 • Meelelahutusäri
Õppevaldkonnad
 • Ärinduse uuringud (10)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm

  Magistri Programmid sisse Ärinduse uuringud Meelelahutusäri

  Magistrikraadi tavaliselt saab õpilaste ees, andes ekspertide tasandil oskusi rakendada oma valitud karjääri valdkondades. See edasijõudnud kestab tavaliselt üks kuni kolm aastat, enne ja täiendavaid teadmisi omandatud programmi üldiselt avab rohkem töökohti ja ametid kõrgem asutus.

  Mis on Meister Entertainment Business? See aste õpetab ärilist poolt massimeedia ja meelelahutus. Õpilased tavaliselt õpivad, kuidas teha kindlaks meelelahutus trendid ja kuidas planeerida suurt toodangut tähtaegadest. Samuti saavad nad tavaliselt seotud töötamise meeskondade korraldada festivale ja laatadel. Õppimine, kuidas arendada tahke äriplaan on üldiselt oluline aspekt kursuste. Aste võib valmistada lõpetajate saada manager sellistes valdkondades nagu film, televisioon, meelelahutusüritused ja muusika.

  Õpilased, kes järgivad Meister Entertainment Business on võimalus õppida saladusi luua edukas äri. Õpilased on sageli võimalik ehitada oluline võrgustiku võimaluste meelelahutus juhtide ja juhid, mis võimaldab üliõpilasel järgida tähtis töö viib, samal ajal õppida kriitiline suhtlemisoskus.

  Maksumus selline tase võib varieeruda sõltuvalt sellest, kus kool asub, kuidas maineka programmi või kool on ja muudest teguritest. See on alati mõistlik teadusuuringute kulud ja rahastamine enne taotluse.

  Mis Master in Entertainment Business lõpetajad on tavaliselt suur nõudlus tootmise ja kommunikatsiooni osakondade ja nad võivad süveneda üldjuht positsiooni. Sageli lõpetajate kasutada oma oskusi ja võrgustikke arendada oma firma abil ettevõttelt tarbijale või äri ärimudel.Saades talent agent tegutseb, laulu või isegi professionaalse spordi tähed on ka elujõuline avenue palju, kes täidavad selle programmi.

  Meelelahutus vajab inimesi, kes on kirglik, kuid organiseeritud. Kui olete huvitatud edasijõudnud selles valdkonnas, otsida oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.