Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 12 Magistri sisse Metallurgia 2024

12 Magistri Programmid sisse Metallurgia 2024

Ülevaade

Kui õpilased lõpetanud bakalaureuse kraad, neil on võimalus taotleda magistriõppesse oma õppevaldkonnas. Magistriõppe programmid sageli võimaldab õpilastel keskenduda konkreetse aspekti tööstuse või valdkonnas ja edendada oma hariduse. Samuti aitab õpilastel edukalt kapten oma huvitavas valdkonnas.

Mis on Meister Metallurgia? See programm keskendub mineraalide töötlemise ja keemias taga ekstraheerimiseks lisandite metallid, klaasid ja kristallid. Õpilased õpivad, kuidas kasutada neid puhastatakse toote vormid, muuda oma tugevuse ja teha need korrosioonile. Need ideed saab rakendada paljudes tööstusharudes, nagu ringlussevõtt, tootearenduse ja jäätmekäitlus. Õpilased saavad sõnastada ja lahendada probleeme, muuta olemasolevaid meetodeid ja hinnata praegust protsessi. Lõppkokkuvõttes need protsessid aitavad parandada toodete ja lihtsustada inimeste 's elu.

Lisaks õppimisele, kuidas parandada looduslikke aineid, samuti keemilistest materjalidest, teadlased õpivad oskusi, mis aitavad neil funktsioon töökohal. Töötamine meeskonnas, tähtaegadest kinnipidamist ja olles aru saab aidata õpilastel teenida suuremat palka ja saada rohkem maineka positsioonide pärast lõpetamist.

Maksumus õppemaksu võivad erineda ülikooliti sõltuvalt spetsiifikast programmi samuti kui kool asub. Õpilased peaksid tegema oma teadus enne taotluse ülikooli, et tagada nende valida üks, mis on õige nende jaoks.

Valdkonnas metallurgia pakub laias valikus võimalusi magistrikraadi omanikele. Professionaalne võib leida tööd väikeste ja suurte korporatsioonide töötab terasevalmistusprotsessis insener, materjalide teadur, rike analüütik või disaini ja kvaliteedi analüütik. Lõpetajad võivad leida ka tööhõive õpetamise, juhtimise ja projekti insener.Konkurentsivõimelise palga ja paljud lisahüvesid, see aste sageli annab edu üliõpilased, kes on Master Metallurgiatööstuskasutajad.

Õpilased, kes elavad kaugemates kohtades, töötavad või on pered võivad soovida võtta programmi kursused online. Mitmed institutsioonid pakuvad neid võimalusi. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris kooli enda valitud täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Tehnoloogiauuringud
  • Materjaliteadus
  • Metallurgia
Õppevaldkonnad
  • Tehnoloogiauuringud (12)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm