Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 34 Magistri sisse Metsandus 2023

34 Magistri Programmid sisse Metsandus 2023

Ülevaade

Kui bakalaureuse kraadi peetakse jalg ukse mingis valdkonnas, kapten 's aste on oluline järgmine samm, mis võib areneda ja edu üks ' s karjääri. See aste aitab õpilastel spetsialiseerunud teatud kutseala puhul ning näitab, teadmisi ja kogemusi potentsiaalsetele tööandjatele.

&nbsp

Mis on Master in Forest Sciences? See programm keskenduda valmistab ette õpilasi rahuldust karjääri valdkonda keskkonnateadus. Valdkonnas hõlmab paljusid alldistsipliinide, metsa majandamise ja jätkusuutlikkuse ökoloogia ja maakorralduse. Õpilased õpivad, kuidas kõige paremini jaotada ressursse ja kaitsta looduskaitse jõupingutusi. Paljud metsa reaalaineid nõudma ulatusliku teadus-ja välitööd, nii õpilased puutuvad reaalsus ja koledus ülesanne jätkusuutlikkust. Kursuste võib tähendada ka päris palju taim poliitikas, bioloogia, atmosfäärifüüsika põhiteadmisi ja geoloogia.

&nbsp

Üks eelis on see õppimistee on selle aja jooksul; täna, keskkonnateadlikkus on kõigi aegade kõrgeim. Inimesed üle maailma on valjuhäälselt vähendada oma ökoloogilist jalajälge ja kaitsta keskkonda. Lõpetajad Master in Forest Sciences programm on oluline roll nende püüdlustes.

&nbsp

Iga kapten 's programm hõlmab erinevaid kulusid. Kooli 's ülestunnistusi kontoris saab vastata kõikidele küsimustele seoses õppemaksu ja rahandust.

&nbsp

See kapten 's kraadi sobib hästi paljude karjääri. Arvestades muljetavaldav alusteadmisi ja praktilisi kogemusi, et õpilased, paljud lõpetajad leiavad, et nad on püüdnud läbi konsultantidele, teadlased ja spetsialistid. See tase võib ka avada ukse karjääri nagu keskkonna kaitsjad, kasvatajad ja metsnikud. Osa sellest, mis muudab kõik need karjääri nii rahuldust on kestvat positiivset mõju need võivad olla keskkonnale.

&nbsp

Kui olete huvitatud tegemisel vahe valdkonnas metsa teadused, meie koolide andmebaasi aitab teil alustada otsivad programmi, mis sobib nii oma ajakava ja oma eesmärke. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Bioteadused
  • Agronoomia
  • Metsandus
Õppevaldkonnad
  • Bioteadused (34)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm