Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 18 Magistri sisse Mikrobioloogia 2023

18 Magistri Programmid sisse Mikrobioloogia 2023

Ülevaade

Magistrikraadi on teatud tüüpi sertifitseerimine kraadi, mis on teenitud pärast õpilased on lõpetanud õpingud, mis võtab umbes kaks aastat. Üldiselt see aste näitab, et õpilane on saanud kõrge keeleoskuse tase tema valitud valdkonnas.

Täpselt, mida on Master in Microbiology? Seda tüüpi aste on mõeldud, et aidata õpilastel õppida kõike bioloogia väga väikestes kogustes. Mikrobioloogia hõlmab uuring bakterid, viirused, amööbidega, seened, vetikad, ja isegi mõned taimed ja loomad; see võib keskenduda üherakuline organismide või konkreetsete komponentide kärg organismid. Õpilased võivad uurida keskkondades mikroobid elavad, samuti orgaanilise keemia evolutsiooni või rakustruktuuri. Mõned programmid võivad pakkuda erilist tähelepanu, näiteks bioloogia hariduse või bioloogilise inseneriteaduse.

Mitmed eelised on kättesaadav neile, kes täidavad kraadi mikrobioloogia.Näiteks võivad õpilased suutma anda oma kriitilise mõtlemise ja probleemide lahendamise oskusi hoogu. Lisaks õpilastele võiks olla võimalik suurendada oma erialaseid teadmisi baasi, mis võimaldab neil teha karjääri jooksul valdkonda mikrobioloogia.

Maksumus mikrobioloogia magistrikraadi sõltub kõike kättesaadavust rahalist toetust kulude materjale. Õpilased peaksid pöörduma oma institutsiooni otse täpne ja ajakohane teave.

Need, kes teenivad kraad mikrobioloogia võiksid jätkata mitmeid erinevaid karjääri. Näiteks võivad nad sattuda töötavad arsti poole või laboratoorium; mõned õpilased minna, et saada teadlased spetsialiseerunud mikrobioloogia. Õpilased võivad ka muutuda patoloogide, kvaliteedikontrolli eksperdid, kanalisatsiooni konsultandid, ökoloogiline analüütikud, või õpetajad. Töö võib olla saadaval erinevaid ettevõtteid, valitsusasutused ja mittetulundusühingutele.

On mitmeid olemasolevaid võimalusi õpilaste huvitatud mikrobioloogia magistri kraadi. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris kooli enda valitud täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Loodusteadused
  • Bioloogia
  • Mikrobioloogia
Õppevaldkonnad
  • Loodusteadused (18)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm