Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 11 Magistri sisse Molekulaarne bioteadus 2023

11 Magistri Programmid sisse Molekulaarne bioteadus 2023

overview

Master of Science on doktor, mis nõuab kaks aastat pühendatud õpilaste õppimist saada. Et alustada MSc programmi, õpilased peavad esimese pälvinud bakalaureuse kraad seotud valdkonnas. Kuigi teenida MSc on kohustus, see on üks, mida saab maksta ära nii karjäärivõimalusi tulevikus.

Mis on hariduselt Molecular Bioscience? See täiustatud hariduse programm annab üliõpilastele põhjalik haridus molekulaarbioloogia, biokeemia, rakubioloogia, geneetika, mikrobioloogia ja füsioloogia. Õpilased õpivad, kuidas kasutada teaduslikel andmetel meetodeid, et mõista paremini rakkude arengut ja mutatsioone, ja kuidas need mutatsioonid saab õppida haiguste molekulaarsel tasandil. Õpilased õpivad ka kuidas teha ravimid tõhusam samu meetodeid kasutades.

Teadlased, kes teenivad MSc Molecular Bioscience suudavad omandada teadmisi vaja teha uuendusi oma valdkonnas.Need õpilased ka lõpetaja oskused töötada teadlasi, mis võib aidata neil üsna soovitav tööandjatele.

Maksumus teenida MSc sageli sõltub kolledžis või ülikoolis, samuti õpilase suutlikkust viia lõpule tema määral aega. Õpilased peaksid rääkima koolides, mis neid huvitavad, et saada rohkem infot kulude ootustele.

Oma kõrge haridustase, lõpetajate MSc Molecular Bioscience sageli kõrgelt kvalifitseeritud karjääri teadusuuringute, metsloomade ja looduskaitse heategevusorganisatsioonid, keskkonnakaitse projekteerimine, farmakoloogia, ökoturismi ja alternatiivsete energiaallikate algatusi. Lõpetajad võivad töötada kolledži õppejõud, keskkonna teadlased, patoloogide, kohtuekspertiisi teadlased, ja farmaatsia arendajatele. Mõned õpilased võivad valida ka õppida bioteadused edasi ja jätkata oma haridusteed tegutsemiseks PhD.

Mõned koolid pakuvad online ja kaugõpe tunnid nii programmi osalejad saavad teenida oma kraad nii, et töötab oma hõivatud elu. Kui soovid teenida oma MSc Molecular Bioscience täna otsida oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris kooli enda valitud täites juhtima kujul.

read_more

filters

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Bioteadused
  • Molekulaarbioloogia
  • Molekulaarne bioteadus
fields_of_study
  • Bioteadused (11)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format