Keystone logo

30 Magistri Programmid sisse Humanitaarteadused Ajalugu Muinasajalugu 2024

Filtrid

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Humanitaarteadused
  • Ajalugu
  • Muinasajalugu
Õppevaldkonnad
  • Humanitaarteadused (30)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Magistri Programmid sisse Humanitaarteadused Ajalugu Muinasajalugu

Magistrikraadi on arenenud haridusprogramm õpilastele täielikult pühendunud oma valdkonnas. Enamik programme võtta kaks täiendavat aastat täistööajaga uuringu, et täita ja nõuda, et õpilased esitada lõplik projekt.

Mis on Master in Ancient ajalugu? Need programmid arendada õpilase arusaamist viimase ühiskondades. Täpsem kursused ajaloos tavaliselt keskenduda klassikalise kreeka ja rooma tsivilisatsiooni. Õpilased võivad õppida iidse impeeriumid kujundanud tänapäeva maailmas ja mõjutanud poliitika, religiooni, teaduse, kunsti ja filosoofia. Kraadiõppurid võib olla vajalik läbi viia oma teadus vaadates ajaloolisi dokumente ja analüüsimine uue leiud arheoloogia. Õpilased saavad õppida kriitiliselt hinnata tõendeid ja arendada oma ideid iidse elu.

Lõpetajad saada sügavamat arusaamist kujundamisel tänapäeva maailmas. See foundational teadmised võimaldavad analüüsi praeguse poliitika, õiguse ja rahvusvaheliste suhete.Õpilased õpivad teadusuuringute oskusi, mis annaks neile leida ja kriitika varja informatsiooni. Paljud parandada oma kirjutamise ja rääkimise võimeid samuti.

Iga programm on erinev, ja kulud võivad kõikuda sõltuvalt ülikoolis. Õpilasi julgustatakse ühendust ülestunnistusi osakonnad üksikasju. Online ülikoolid on tavaliselt odavam, kui õpilased ei pea maksma transpordi või täiendav elukallidus on seotud traditsiooniliste ülikoolid.

Lõpetamise koos edasijõudnud antiikajaloos võib sageli leida tööd õpetajana. Tegemist võib olla võimalusi õpetada mitmel tasandil haridussüsteemi. Lisaks töötavad ees klassi õpilaste mõned lõpetajad aitavad arendada õppekava. Nad võivad analüüsida, redigeerida ja kirjutada uut materjali. Need oskused võivad tõlkida multimeedia turgudel, ja mõned lõpetajate tööd leida kui kirjanikud või konsultandid trükiste ja meelelahutus projektid.Lõpetajad võivad töötada ka muuseumides kuraatorid või laenata oma teadmisi teadusprojekte.

Oluline on kaaluda nii palju võimalusi kui võimalik enne otsustamist konkreetsete õppima. Paljud online programmid pakuvad sama haridustase traditsiooniliste kraadi, kuid suuremat paindlikkust. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris kooli enda valitud täites juhtima kujul.