Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 26 Magistri sisse Multimeedia 2023

26 Magistri Programmid sisse Multimeedia 2023

overview

Pärast bakalaureusekraadi teenimist saab valida magistriõppe, mis on doktorikraadiga esimese astme kraadiõpe. See on mõeldud neile, kes soovivad kõrgemal tasemel teadmisi konkreetses valdkonnas või huvivaldkonnas.

Mis on meister multimeedias? Sõltuvalt programmi keskendumisest annab kraad õpilastele karjääri disainis, kommunikatsioonis või arvutis. Ühine teema on vajadus mõista uusi infotehnoloogiaid ja kuidas tõhusalt edastada ideed ja sõnumeid keskmise kaudu. Disaini kursuste töö võib sisaldada reklaami, videotöötlust, digitaalturundust ja sotsiaalmeediumi juhtimist. Side kursused võivad hõlmata ajakirjandust, turundust, reklaami ja audiovisuaalset suhtlemist. Arvutustehnika võib hõlmata äri-, arvutitehnoloogiat, 3D-modelleerimist ja veebisisu arendamist.

Uurijad, kes õpivad magistriprogrammi Multimeedia õppimiseks, saavad internetist ja uutest meediatehnoloogiatest, samuti vajalikust materjalist, eriti video, heli ja animatsiooni kohta. Nad õpivad ka kasutama tarkvara heli, piltide või koodi muutmiseks ja multimeediumspetsiifiliste tegevuste juhtimiseks vajalike teadmiste omandamiseks.

Hariduskulud varieeruvad sõltuvalt sellest, milline asutus ja riik, kus see asub. Programmid kestavad tavaliselt ühe kuni kolme aasta jooksul. Tulevased õpilased peaksid enne rakendamist läbi viima põhjalikke uuringuid potentsiaalsete akadeemiliste programmide kohta.

Magistrikraad multimeediumiprogrammis valmistab õppijaid disaini keskendumiseks karjäärile selliste toodete loomisel nagu elektrooniline meedia, mängud ja haridusalased ressursid. Mõned karjäärivõimalused hõlmavad arvutimängude kujundajat, animaatorit, andmete visualiseerijat, liikumisgraafika disainerit, ringhäälingu disainerit ja veebidisainerit. Sidekarjäärivalikud võivad hõlmata ajakirjanikku, turunduskommunikatsiooni või reklaami professionaali või audiovisuaalset suhtlejat. Arvutiga seotud rollid võivad hõlmata digitaalse turundaja, tarkvarainseneri, süsteemiinseneri, andmeteadlast või mängu arendajat.

Multimeediumiprogrammide magistrikraad on saadaval erinevates maailma institutsioonides, kas ülikoolilinnakus või internetis. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

read_more

filters

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Ajakirjandus ja massikommunikatsioon
  • Meedia
  • Multimeedia
fields_of_study
  • Ajakirjandus ja massikommunikatsioon (26)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format