Keystone logo

171 Magistri Programmid sisse Sotsiaalteadused Sotsiaaltöö Nõustamine 2024

Filtrid

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Sotsiaalteadused
  • Sotsiaaltöö
  • Nõustamine
Õppevaldkonnad
  • Sotsiaalteadused (171)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Magistri Programmid sisse Sotsiaalteadused Sotsiaaltöö Nõustamine

Täpsem kraadi laia uuringud on kasvanud rohkem ja rohkem spetsialiseeritud viimasel kümnendil. Master 's kraadi võimaldab õpilastel omandada põhjalikku koolitust meetodid ja rakendused, mis tegelevad palju võimalusi mis tahes professionaalne.

Mis on Meister Nõustamine? MA Nõustamine on lõpetaja tasemel kraadi, mis tähendab, kui olete lõpetanud olulise uurimuse valdkonnas ettevõtliku uuringud, ja et teil on professionaalselt valmis tegelema klientide konsultant mitmel viisil. See on kavandatud laiendamine spetsialiseerumist algab sageli ettevõtliku uuringud bakalaureuse kraadi, kuigi programmid on kättesaadavad ka õpilastele üldisem äri taustaga samuti.

Kasu jälitavad kapteni nõustamine hulka laiendatud arenduskeskkond, mis on kasulik endale ja oma klientidele, andes sulle suurema hulga taktikat kasutada kas olete kasvab oma äri või juhtimise kellegi. Kraadi pakub teile kogemusi vaja teha hästi analüüsitud otsuseid kiiresti ning mitmesugustes muutumist, tehes omandatud teadmisi kohe praktikas.

Kulud varieeruvad üsna natuke programmide puhul, kuid need on konkurentsivõimeline teiste kraadi erinevates ettevõtlusega seotud valdkondades. Parim viis ennast hinnata õppemaksu kulud erinevate programmide on võtta ühendust pakkuva asutuse kraadi.

Töö nõustamine võib ulatuda üle mitmesuguseid rakendusi ja teed. Paljud konsultandid töötavad probleemide lahendajate jaoks erinevaid kliente, hallata oma tööalaste suhete ja võrgustike loomise kaudu ettevõtteid, mis võimaldab neil tugevdada oma ressurssidele.Individuaalne karjääri trajektoorid on väga erinevad, sõltuvalt liigist konsulteerimist, et üksikud õpilased jätkata, kuid strateegilise majanduskasvu ja personalijuhtimine on nii ühiseid valikuid.

See areneva valdkonna kõige paremini esindatud väike, kuid spetsiaalse tuumik online koolides. Paljud on värvata rahvusvaheliselt, keskendudes hoone elukutse töötades pühendatud õpilasi erineva taustaga. Otsi oma programmi alla ja kontakteeruda otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.