Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 4 Magistri sisse Navigatsioonitehnoloogia 2023

4 Magistri Programmid sisse Navigatsioonitehnoloogia 2023

overview

Omandada magistrikraadi on suur Järgmise sammuna pärast kooli lõpetamist koos bakalaureusekraadi. Määral ei kesta üks kuni kolm aastat. Saamine magistrikraadi tihti suurema tasemel karjääri parema palga maksmine.

Mis on Meister Navigation? See aste keskendub põhjalik koolitus navigatsiooni ja teised teadusvaldkonnad, mis on omavahel seotud. Õpilased võivad õppida ka mobiilside, raadio- ja mitte-raadio-põhine positsioneerimise tehnoloogiad muu hulgas. Täidetud tudeng võib olla laialdased teadmised asju nagu meremiili reisil, lennureisid ja lennukitööstus telekommunikatsiooni.

Teenimine oma Meister Navigation aitab teil mitmeti. Sul on tohutu teadmiste navigatsiooni. See võib kaasa tuua eduka ja täisväärtuslik karjääri võimalusi edendada põhineb osaliselt oma kraadi. Need edusammud viivad palgatõusu ja rahulolu.

Kulusid oma magistrikraadi võib olla väga erinev. Mõned tegurid, mis võivad määrata kulude saada oma kraad on riigi te tegelevad oma kraad, milline asutus valida, ja kui palju aega kulub, et täiendada oma kraadi.

Kui olete teeninud oma Master in Navigation, siis on mitmeid valikuid oma karjääri. Võite töötada lennujuhtimise isik või võite valida karjääri merel. Tööhõive võimaluste hulka võimalusi õhusõidukite tootjatele, lennundus- telekommunikatsiooniettevõtted ja lennufirmad samuti offshore patrull-laevad, reisilaevad või teadus laevad. Mõned karjääri anda lõpetaja võimalust sõita mereväe laevad ja siseveelaevade või töötada maaharimise või konsulteerimist rühmad.

On erinevaid koole, mis aitavad teil saada oma kraad.Sageli institutsioonid pakuvad paindlikke uuringuid, mis võimaldab teil jätkata oma tööd merel või õhus töötades oma kraadi. Nende programmide määral võib üldiselt töötanud üle kahe aasta jooksul. Alustamiseks otsida oma programmi alla ja kontakteeruda otse vastuvõtu kontoris koolis oma valik täites põhivorm.

read_more

filters

 • Magistri
 • MSc
 • MA
 • Tehnoloogiaõpe
 • Navigatsioonitehnoloogia
fields_of_study
 • Tehnoloogiaõpe (4)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format