Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 2 Magistri sisse Orkestriuuringud 2023/2024

2 Magistri Programmid sisse Orkestriuuringud 2023/2024

Ülevaade

Magistrikraad on võimalus õpilastele jätkata kõrgemal tasemel spetsialiseerunud haridust. See on nõue mõnede kutsealade jaoks ja põhineb tavaliselt bakalaureusekraadi omandatud oskustel ja teadmistel.

Need, kes on huvitatud teada, mis on orkestriõpingute magister, on kõrgtasemel õppeprogramm, mis rongib muusikuid kui orkestri muusiku karjääri. Enamik programme keskendub muusikarepertuaari ülesehitamisele, mis on sageli kohandatud mängija spetsiifilise vahendiga. Orkestriõpped annavad ka muusikule võimaluse mängida kohalikel orkestritel ja osaleda semestri jooksul koos orkestriga.

Orkestriõppe magistriõppe lõpetamine võib anda õpilastele oskusi, et olla võimeline tegema kunstilisi teoseid ja tõlgendama teatud instrumendil erinevaid muusikalisi stiile. Lisaks võivad orkestriuuringud valmistada ette kõrgharidusega õpilasi, kes õpivad muusikalistele kuulamistele ja intervjuudele.

Magistriõppeprogrammid orkestraalanalüüsides saab täiendada täistööajaga või osalise tööajaga ning see võib kesta üks ja pool kuni kolm aastat. Programmi kulud võivad erineda sõltuvalt sellest, kus programmi pakutakse.

Orkestriõppe magistritööde esmane karjäärinõue on orkestri professionaalne muusik. Sellega kaasneb reheerimine, esitamine ja võimalusel koos ansambliga reisimine ühe või mitme hooaja jooksul. Kraadiprogrammi spetsialiseeritud jäljed võivad edukad lõpetajad töötada orkestri dirigendina või orkestriõpilaste juhendaja või juhendajatena. Paljud kraadiõppeprogrammid partnerid kohalike ansamblitega, nii et üliõpilasel oleks võimalus omandada oma töökogemust oma kraadi jätkumisel.

Magistrikraad orkestriõppes on saadaval kogu maailmas. Kui valite programmi, võib see sõltuda teie huvist teatud kindlale professionaalsele orkestrile. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Etenduskunstid
  • Muusika
  • Orkestriuuringud
Õppevaldkonnad
  • Etenduskunstid (2)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm