Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 36 Magistri sisse Pärandiuuringud 2023

36 Magistri Programmid sisse Pärandiuuringud 2023

Ülevaade

Suurendage oma teenimisvõimalusi ja karjäärivõimalusi magistrikraadiga. Need arenenud akadeemilised volitused võivad valmistada teid doktorikraadi omandamiseks või uuele valdkonnale. Enamik programme on üks kuni kaks aastat pikk.

Mis on pärimusõppe magister? Programmid pakuvad põhjalikku uurimist maailma pärandite kohta, mis on nii immateriaalsed kui käegakatsutavad. Uurimisvaldkonnad võivad ulatuda kohalikust maailmast ja keskenduda peamiselt kultuuriliikumistele, objektidele, traditsioonidele ja tavadele. Õpilased võivad valida valikained, et saada täiendavaid teadmisi teatud valdkondades. Kursuse töö võib hõlmata mitmekultuurilisi, mitmekeelseid, rahvustevahelisi ja rahvusvahelisi rühmi. Saadud teadmised võivad aidata õpilastel õpetada erinevaid kultuurilisi erinevusi ning analüüsida kultuurilisi, poliitilisi ja ühiskondlikke tegevusi.

Kraadiõppe üliõpilased saavad hoogustada paljusid kasulikke oskusi. Avalikkust rääkimine on oskus, mis võib jõuda paljudesse eluvaldkondadesse töölt vabatahtlikuna ja kogukonna teavitamiseni. Akadeemiline kirjutamine ja teadustöö oskused võivad aidata üliõpilasi akadeemilistes ringkondades ja ettevõtetes.

Külastuskulud varieeruvad sõltuvalt asutusest, programmi pikkusest ja muudest teguritest. Uurige muutujaid, enne kui otsustate õige programmi.

Enamik üliõpilasi, kellel on pärimusõppe magister, võtavad traditsioonilise akadeemilise marsruudi, mis keskendub uurimisprojektidele, kureerimisele ja arhiveerimisele. Muuseumid ja arhiiviasutused võivad pakkuda lõpetajale töövõimalusi. Õpilased on ka hargnevad väljaspool traditsioonilisi ja töökohti nagu avalike suhete direktorid, ringhäälinguorganisatsioonid, turunduse analüütikud ja ajakirjanikud. Õpilased saavad kasutada oma omandatud teadmisi ja kogemusi, et avaldada positiivset mõju kogu maailmale ja ühendatud globaalsele võrgustikule propageerimise, poliitika ja teabe levitamise kaudu.

Õpilased võivad valida välismaal elamise, kohaliku õpingu või isegi Interneti-klassiruumi paindlikkuse kasuks. Tutvuge protsessiga allpool oma programmi otsimisega ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Sotsiaalteadused
  • Kultuuriteadus
  • Pärandiuuringud
Õppevaldkonnad
  • Sotsiaalteadused (36)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm