Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 38 Magistri sisse Algharidus 2023

38 Magistri Programmid sisse Algharidus 2023

overview

Magistrikraadi programmid on mõeldud üliõpilastele, kes on juba lõpetanud bakalaureuse kraadi. Täiendavad uuringud jätkuvalt arendada kontseptsioone ja kaevuma sügavamale teooriate ja arenenud tehnikat. Enamik nõuab kaks aastat õpib lõpetada, ja õpilased üldiselt peavad täitma ametliku projekti, mis näitab meisterlikkust ainestikku.

Mis on Master Põhiharidust? Need kraadi programmid üldiselt keskenduda konkreetselt vajadustele pedagoogide algkoolisüsteemides. Nad on mõeldud vabade kunstide kolledži suurtootjate et on soov kasvatada järgmise põlvkonna õpilased. Teemasid uuring sisaldavad sageli õpetamismeetodeid, juhtimise meetodid klassis ja ühine haridus- mudelid. Õpilased saavad õppida tõhusalt suhelda kooliealistele lastele ja nende õpilaste vanemad.

Pärast viimistlus üks neist programmidest, lõpetajate võib kujundada õppima, mis maksimeerib õpilase õpitulemusi. Samuti peaks neil olema piisavalt arusaamist õppimise psühholoogia märgata probleeme lapse arengut. Programmid on tavaliselt tugevdada avaliku esinemise ja kommunikatsiooni tehnikaid.

Kulud nende programmide erineda metsikult. Parima hinna ja õpilased peaksid kaaluma nii traditsioonilisi ja online ülikoolid. Sisseastujale osakondade nende institutsioonide anda täpsemaid kulude üksikasjad.

Enamik lõpetajaid siseneda hariduselus õpetajad, kuid isegi see suunatud karjääri tulemus on palju erinevusi. Õpetajad on vaja peaaegu iga kogukond, ja lõpetajate võib olla võimalusi, kus nad saavad elada ja töötada. On ka võimalus spetsialiseeruda konkreetsete teemade, näiteks kunsti, ajaloo või matemaatika.Mõned õpilased täpsustada oma teadmisi rohkem akadeemilise koolituse ja üleminek tööle nõuandjaid, administraatorid ja koolipsühholoogi.

Seal on palju eri haridusasutuste teil põhjalikult uurida enne otsustamist konkreetsete aste kava. Kui teil on planeerimine ja logistika piiranguid, online programmid on suurepärane võimalus. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris kooli enda valitud täites juhtima kujul.

read_more

filters

 • Magistri
 • MSc
 • MA
 • Haridus
 • Algharidus
fields_of_study
 • Haridus (38)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format