Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 4 Magistri sisse Pargid ja rekreatsioonihaldus 2023

4 Magistri Programmid sisse Pargid ja rekreatsioonihaldus 2023

overview

Magistrikraadi on keeruline viis edendada oma hariduse ja seista välja tõrjuda. Tavaliselt võtab kaks aastat täiskoormusega õpe täita, teenides magistri tagab teil mõista oma eriala professionaalsel tasemel.

Niisiis, milline on Meister Pargid ja rekreatsioonikorraldus? Jurisdiktsioonides nagu linnad, maakonnad, provintsid ja vallad sageli kogu organisatsiooni pühendatud jätkuv areng ja korrashoid vaba aja valdkondades. Magistri sellel erialal valmistab lõpetajate teenida kogukonna vajadusi, pakkudes kursusi avalike suhete, tervise, park disain, eelarve ja projekti juhtimine.

Lõpetajad on hästi valmis tegelema kohustusi, mis võivad sisaldada side, ehituse, müüja hindamine ja ürituse planeerimisel. Nende koolitus aitab neil keskenduda selleks, et parkides olla, mis enamikul kogukonnad on ohutu, roheline kohti, kus inimesed võivad koguda ja nautida sport, piknikul või koht lõõgastuda.Paljud püüavad selle karjääri, sest see tähendaks õues sageli, mis ei ole nii enamiku teiste kontori-töökohta.

Koolilõpetaja õppemaksu määr erineda bakalaureuse ja üldiselt on tagatud ühe aasta jooksul. Taotlejad peaksid proovima arvutada oodata igakuised kulud, mis aitab neil otsustada, kas nad soovivad registreeruda täis-või osalise tööajaga üliõpilane.

Sõltuvalt tugevused ja huvid lõpetanud, mõned lähevad edasi töötada era maastikuarhitektuur ettevõtjaid, kes kavandada, projekteerida ja teostada järelevalvet selle ehitus ja korrashoid ühenduse piirkondades. Suurtes linnades, nad võivad töötada restaureerimine, moderniseerimiseks või taaselustamine projekte. Avalikus sektoris võivad nad juhtida programme nagu avalikud aiad, pärast kooli programmid ja hooaja sõiduplaani. Mõned lõpetajate liikuda juhirolli, kus nad teenivad lauale või jälgida tervet osakonda või organisatsiooni.

Kus sa tahad õppida parkide ja puhkemajanduse?Otsi oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.

read_more

filters

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Turism ja hotellindus
  • Pargid ja rekreatsioonihaldus
fields_of_study
  • Turism ja hotellindus (4)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format