Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 23 Magistri sisse Pilvandmetöötlus 2023

23 Magistri Programmid sisse Pilvandmetöötlus 2023

Ülevaade

Magistriõppeprogrammid pakuvad võimalust, mille kaudu õpilased saavad süvendada teataval teemal teadmisi ja saada oma valdkonna spetsialistid. Kuna kõrgharidustase on kõrgem, avab magistrikraade tihti rohkem töövõimalusi kui bakalaureuse kraadi üksi.

Mis on Cloud Computing Master? Õpilased, kes jätkavad Cloud Computing õppejõu tehnoloogia, ärijuhtimise, andmete analüüsi, arvutiprogrammide, matemaatika jmt. Õpilased võivad valida erialasid, nagu mobiilsideteenused, andmeanalüüsid, andmemahukad arvutid, infohaldus ja pilveinfrastruktuurid. Mõned ülikoolid nõuavad õpilastel ka magistritööde tegemist. Need intensiivsed programmid nõuavad tavaliselt umbes kaks aastat täiskoormusega õpinguid.

Pilvandmetöötlusega magistriõppes on üldiselt suurepärased arvutiprogrammide oskused, mis võivad olla väärtuslikud, kuna maailm muutub digitaalseks kui kunagi varem. Lisaks saavad need õpilased õppida, kuidas hallata inimeste rühmi äritegevuses ja kuidas tõlgendada suures koguses andmeid.

Õpilased, kes soovivad programmi kulusid enne registreerumist registreerida, peaksid võtma ühendust ülikoolidega, mida nad võivad kaaluda. Igal koolil on erinevad õppemaksu määrad krediidi kohta ja see võib nõuda programmis erinevat krediidi tundi. Kolledžid võivad kohalikele ja rahvusvahelistele üliõpilastele kehtestada erinevad hinnad.

Inimesed, kes teenivad Cloud Computing Master, võivad olla palju karjäärivõimalusi, millest nad saavad valida. Näiteks saavad paljud arvutikursuste insenerid ja programmeerijad. Need spetsialistid loovad programmid, mida inimesed kasutavad oma elu parandamiseks. Mõned nende magistrikraadi lõpetajad saavad pilvandmetöötlusettevõtete juhid. Nad võivad juhtida kogu inseneride ja programmeerijate meeskonda. Lõpetajad võivad saada ka andmeanalüütikuteks, kes aitavad ettevõtetel aru saada pilvede suurtes kogustes.

Kõikjal, kust pilv jõuab, võite teenida oma meistrid pilvandmetöötluses. Paljud ülikoolid pakuvad praegu sellesse astmesse veebiprogramme. Õpilased võivad valida ka kohalike, kaugemate ja välisriikide ülikoolide vahel. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Tehnoloogiaõpe
  • Infotehnoloogia
  • Pilvandmetöötlus
Õppevaldkonnad
  • Tehnoloogiaõpe (23)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm