Keystone logo

82 Magistri Programmid sisse Sotsiaalteadused Politoloogia Poliitika 2024

Filtrid

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Sotsiaalteadused
  • Politoloogia
  • Poliitika
Õppevaldkonnad
  • Sotsiaalteadused (82)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Magistri Programmid sisse Sotsiaalteadused Politoloogia Poliitika

Õpilased, kes soovivad omandada magistri kraadi, on võtmerollis. Et seda kraadi teenida, peab inimene kõigepealt omandama bakalaureusekraadi. Enne lõpetamist peavad õpilased tavaliselt lõpetama doktoritöö või muu uurimistöö.

Mis on poliitika magister? See aste õpetab keerulisi teaduse ja filosoofilisi teooriaid kogu maailmas. Magistrikraad poliitikas ristub paljude teiste teemade, sealhulgas avaliku korra, majanduse, sotsioloogia, õiguse ja psühholoogia. Õpilased õpivad maailma riikide poliitilist õhkkonda. Tüüpiline määr hõlmab poliitilist filosoofiat, rahvusvahelisi suhteid ja võrdlevat poliitikat. Õpilased võivad valida, kas saada üldisi teadmisi kõigi kolme kohta või keskenduda konkreetsele huvivaldkonnale.

Inimesed, kes otsustavad kraadiõppe omandada poliitikas, võivad saada palju kasu ja omandada praktilisi ja analüütilisi oskusi. Lõpetajad võivad õppida läbi viia poliitilisi uuringuid, täiustama nende kirjalikke suhtlusoskusi ja mõistma, kuidas infotehnoloogia sobib majanduslikele ja poliitilistele turgudele.

Magistriõppe maksumus erineb riigiti ja institutsioonide lõikes. Teatud programmid on teistest pikemad ja vajavad suuremat rahalist kohustust. Mõned õpilased võivad saada stipendiumi, toetusi või laene.

Inimesed, kes saavutavad kraadiõppes poliitikas, on erinevad karjäärivõimalused. Mõned võivad minna tööle föderaalvalitsusele valitud ametniku suutlikkuse tõttu. Teised võivad poliitikasse võtta haldusalaseid töökohti, analüüsida avalikku poliitikat või saada lobistid. Valitsuseväliste töökohtade kõrval võivad kõrgkoolid valida poliitiliste teadusharude kasuks kesk- või kõrgkoolides. Mõnes kohas on avalikud asjad ja avaliku halduse jaoks saadaval ka positsioonid. Isegi teised isikud võivad otsustada töötada mitmes valdkonnas, näiteks õpetamise ja avalike ametikohtade loomisega.

Inimesed, kes on huvitatud poliitilise magistrikraadi omandamisest, võivad osaleda paljudes ülikoolides üle kogu maailma. Paljud institutsioonid pakuvad veebikursuseid. Interneti-kursused on suurepärased võimalused inimestele, kes vajavad paindlikumat ajakava. Otsige oma programmi allpool või võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtubürooga, täites juhtvormi.