Keystone logo

22 Magistri Programmid sisse Majandusuuringud Majandus Poliitiline ökonoomia 2024

Filtrid

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Majandusuuringud
  • Majandus
  • Poliitiline ökonoomia
Õppevaldkonnad
  • Majandusuuringud (22)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Magistri Programmid sisse Majandusuuringud Majandus Poliitiline ökonoomia

Protsess, mille kollektiivseid valikuid tehakse keeruline ja ettearvamatu. Kui osutub vajalikuks ette näha meetmed valitsuste, eraisikud ja ettevõtted, kellel Master in Political Economy pakuvad väärtuslikku analüüsi ja suuna võti otsustajad.

&nbsp

Mis on Master in Political Economy? See on edasijõudnud sobib neile eelmise bakalaureuse töö politoloogiat, majandust, ajalugu või äri. Programmid keskendub strateegilise põhjendusi üksikisikute ja kogud inimest. Õpilased põhjalikult uurida protsesse, motiivide ja tagajärgede poliitilisi valikuid. Teemad uuring sisaldab valitsuse määrused, valimistel, õigus ja erihuvidega rühmadest. Õpilased on ka õpetanud, kuidas poliitilise konkurentsi lõppkokkuvõttes mõju ühiskonnale.

&nbsp

Master in Political Economy arendab õpilaste kriitilise mõtlemise ja kommunikatsiooni võimeid.Nad on õpetanud tähtsamate teooriate majanduse ja politoloogia congruently. Nad suudavad seotud kahe eraldi erialadel üksteise ja põhjendatud järeldusi. Õpilased arendavad oskusi uusimat tarkvara ja tehnoloogia ning suudavad seda kasutada, et koguda ja analüüsida andmekogumid.

&nbsp

Kogukulu magistriõppekava sõltub institutsioon. Õpilasi julgustatakse ühendust ülestunnistusi ülikoolide osakondade kaalumisel täpsemaid andmeid tasud ja õppemaksu. Enamik programme on vaja vähemalt kaks aastat täiskohaga uuring. Õpilased peaksid arvestama ka eluaseme, õppematerjalid ja transpordikulud.

&nbsp

Lõpetajad Master in Political Economy on kvalifitseeritud tööhõive paljud valitsuse seisukohti. Lobitöö ettevõtetele ka hindame võimeid nende lõpetajad ja palju tööd leida nõuandjate poliitilistes kampaaniates.Mõned tööd teadlased või analüütikute ettevõtted, mis konkureerivad tugevalt reguleeritud tööstusharudes. Konsultatsioon töö on võimalus neile, kes eelistavad jääda iseseisvalt tööle. Need programmid ka valmistada õpilasi jätkama kõrgema haridustasemega. Paljud lõpuks lõpule doktoriõppes ja minna, et leida tööd teadlased.

&nbsp

Õpilased huvitatud üks neist programmidest tuleks alustada uurides oma võimalusi kohe. Rahvusvahelistele üliõpilastele või töötavad spetsialistid, palju online ülikoolide pakkuda kursuste, mis mahub planeerimine ja geograafiliste piiranguteta. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.