Keystone logo

Filtrid

 • Magistri
 • MSc
 • MA
 • Humanitaarteadused
 • Kirjandus
 • Postkoloniaalne kirjandus
Õppevaldkonnad
 • Humanitaarteadused (3)
 • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

3 Magistri Programmid sisse Postkoloniaalne kirjandus 2024

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  Magistri Programmid sisse Postkoloniaalne kirjandus

  Magistrikraad on kraadiõppe kraad, mis keskendub üliõpilaste arusaamisele sellest, mida nad õppisid oma bakalaureuseaasta jooksul. Magistriõppe programm kestab tavaliselt kaks aastat, kuigi see erineb inimeselt inimeselt ja valdkonnast.

  Mis on Postkoloniaalse kirjanduse meister? See programm hõlmab nii Ameerika kui ka Euroopa kirjanduse traditsioonilisi ja uusi valdkondi. Õppurite ajal võivad õpilased lugeda suuremaid kirjanikuid, nagu Shakespeare ja Dickens, Ayn Rand ja Toni Morrison, lugeda rohkem neid, neid analüüsida ja tõlgendada. Kursused võivad keskenduda teoste analüüsile ja tõlgendamisele, või võivad nad keskenduda enam loomingulisele kirjutamisele ja kirjanduse teooria viimastele arengutele. Õpilasi võib julgustada uurima, kuidas suured kirjanduslikud tööd kajastavad kolooniaalaseid kogemusi ja kuidas need võivad mõjutada globaalseid nähtusi nagu diasporaa, rahvus ja ränne.

  Kirjandusõppe lõpetanute kippus on palju soovitavaid tunnuseid, sealhulgas võime sügavalt analüüsida sisu ja jõuda teadlike järeldusteni, tugevate suhtlemisoskusteni (nii kirjalikult kui ka verbaalselt) ning erilist tähelepanu detailidele. Õpilastel on kalduvus ka paremini mõista ja kaastuda nende kultuuride jaoks, mis pole nende endi jaoks. Kõik need omadused võivad osutuda kasulikuks nii professionaalsetes kui ka isiklikes püüdlustes.

  Magistrikraad erineb oluliselt hinnast ja sõltub paljudest teguritest. Kõigi asukohtade, kestuse ja haridusrežiimi (online või offline) mõjutab programmi lõplik hind.

  Inimesed, kellel on kraad postkoloniaalses kirjanduses, leiavad tavaliselt, et nad on kvalifitseeritud paljudele põnevatele positsioonidele ja et nad on paljudes valdkondades suure nõudlusega. Lõpetajad võivad saada õpetajad, professorid, toimetajatena, kirjanikud, turunduse spetsialistid, kirjanikud, ettepanekute kirjanikud, reklaamikopeerijad ja teadlased. Paljud kipuvad leidma karjäärivõimalusi kirjastuste, reklaamiagentuuride, turundusfirmade, ajalehtede ja veebisaitide arendamise ettevõtetega.

  Paljud institutsioonid pakuvad kraadi postkoloniaalses kirjanduses. Online-programmid muutuvad üha populaarsemaks, sest need pakuvad paindlikkust ja mugavust. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.