Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 12 Magistri sisse Professionaalne õigusteadus 2023

12 Magistri Programmid sisse Professionaalne õigusteadus 2023

overview

Saamine professionaalne magistrikraadi võib osutuda kasulikuks erinevaid isikuid. Neile värske välja bakalaureuse kool võib olla järgmine hüppelaud oma hariduse enne sisenemist tööturule. Ka neile, kes on juba tööturul see võib olla ragulka, et saada neid järgmise sammu oma karjääri.

Professional Master in Law on sellisel määral, et kannustab edendamine need, kellel on seaduse taustal. See programm põhineb üksikisikute praeguse seaduse tundmist ja laiendab oma teadmisi peamiste kontseptsioonide ja rakendused. Sõltuvalt isikute ala keskenduda selle eesmärk on anda neile rohkem põhjalikke teadmisi ja võimaldab neil paista selles valitud kontsentratsiooni. Pärast lõpetamist selle kraadi õpilased on valmis jätkama mitmeid karjääri jooksul õiguse valdkonnas.

Kuigi kraadi keskendub see ikka valmistab õpilasi jätkama oma karjääri erinevates valdkondades ja erialadel. Ettekirjutusi seadusega on kasutatud moodustavad paljud reglemendile erinevates tööstusharudes ja sellisena õiguse uuringud saavad taotleda erinevates valdkondades ja ametikohtadel.

Ei ole olemas ühte seatud kulu Professional Master in Law. Asutuse asukohast, keskmine kulu käimist ja kas õpid võrgus või campus kõik aitavad kaasa programmi maksumusest.

Seal on praktiliselt mingeid piiranguid võimalik karjääri võimalusi selle kraadi. Paljud inimesed, kes ei tee see on juba seaduse piires valdkonnas, nii palju viibimist sees ja tavade mingisugune advokaat. Eraisikud on ka võimalus teenida konsultandid või nõuandjaid erinevate ettevõtete, võimaluse keskenduda vajalikele äri aspekte, näiteks lepingute või läbirääkimised.

On mitmeid kooli võimalusi kutse- Master in Law.Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

read_more

filters

 • Magistri
 • MSc
 • MA
 • Professionaalsed uuringud
 • Professionaalne õigusteadus
fields_of_study
 • Professionaalsed uuringud (12)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format