Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 9 Magistri sisse Professionaalne kirjutamine 2023

9 Magistri Programmid sisse Professionaalne kirjutamine 2023

overview

Mis on professionaalne kirjutamine?
Professionaalne kirjutamine on kirjaliku suhtluse tüüp, mida tavaliselt kasutatakse töökohal. Professionaalne kirjutamine hõlmab paljusid erinevaid žanre, nagu memod, kirjad, aruanded, meilid ja ettepanekud. Professionaalsed kirjanikud kasutavad oma sõnumi tõhusaks edastamiseks selget ja kokkuvõtlikku keelt.

Mida saan teha professionaalse kirjutamise kraadiga?
Professionaalse kirjutamise kraadi omandanud inimestele on saadaval palju karjäärivõimalusi. Mõned neist karjäärivõimalustest hõlmavad tehnilist kirjutajat, ettepanekute või toetuste kirjutajat, turunduskirjanikku ja toimetajat. Omades erialase kirjutamise kraadi, olete valmis sisenema erinevatesse valdkondadesse ja suhtlema tõhusalt töökohal.

Mis kasu on professionaalse kirjutamise õppimisest?
Mõned professionaalse kirjutamise õppimise eelised hõlmavad tugevate suhtlemisoskuste arendamist, selge ja lühidalt kirjutamise õppimist ning professionaalse kirjutamise erinevatest žanritest arusaamist. Professionaalse kirjutamise kraadiga olete valmis karjääriks paljudes sektorites. Professionaalset kirjutamist saab arendada oskusena täiendada mõnda muud valdkonda, nagu teadusuuringud või projektijuhtimine, või see võib olla teie õpingute keskpunktiks, kui soovite karjääri teha, kus kirjutamine ja suhtlemine on põhivastutus.

Mis on professionaalse kirjutamise kraadid?
Professionaalseid kirjutamiskraade pakutakse paljudes kolledžites ja ülikoolides ning neid saab omandada nii bakalaureuse- kui magistriõppes. Professionaalne kirjutamine võib olla põhi- või eriala, millele saate kirjutamise või kompositsiooniõppe ajal keskenduda. See võib olla ka kursus või klass, mida pakutakse mõne muu kraadi õppekava osana. Professionaalseid kirjutamiskursusi võib läbida ka ülikoolikraadist sõltumatult karjääri arendamiseks või eraldiseisva kvalifikatsioonina.

Mida ma oma professionaalse kirjutamise programmi ajal õppima hakkan?
Mõned teemad, mida võite oma professionaalse kirjutamisprogrammi ajal õppida, hõlmavad grammatikat, stiili, dokumendikujundust ja redigeerimist. Samuti saate teada erinevate professionaalse kirjutamise žanrite kohta, nagu memod, kirjad, aruanded ja meilid. Lisaks saate praktilisi kogemusi erinevates vormingutes dokumente kirjutades ja üle vaadates. Professionaalsed kirjutamisprogrammid võivad sisaldada ka selliseid mõisteid nagu loetu mõistmine ja suhtlemisoskused.

Magistrikraadi saavad tudengid taodelda peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks on tavaliselt vajalik 12 kuni 18 kursuse lõpetamist, millele lisandub tihtipeale ka ülevaatlike eksamite sooritamine ja/või lõputöö esitamine.

read_more

filters

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Humanitaarteadused
  • Komponeerimise õpingud
  • Professionaalne kirjutamine
fields_of_study
  • Humanitaarteadused (9)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format