Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 6 Magistri sisse Professionaalsed bioteadused 2023

6 Magistri Programmid sisse Professionaalsed bioteadused 2023

Ülevaade

Professional Master on sellisel määral, et eesmärk on võimaldada õpilastel üheaegselt õppida ja töötada vahetu töökogemus teatavas valdkonnas. Selle tulemusena kaks õppekava, lõpetajad on sageli hästi valmis alustama tööjõu pärast lõpetamist.

Mis on Professional Master in Biology ja Life Sciences? See konkreetne õppimistee keskendub uuring elu, kaasa arvatud mikroorganismid, taimed ja loomad. Kuna tegemist on väga leviku teemasid hõlmatud selles valdkonnas, on magistriõppesse kitsas õpilased 'keskenduda konkreetse ala uuring, näiteks ravimi-. Selles valdkonnas, programmid annavad õpilastele juurdepääsu mitmeid erinevaid hindamatu õppimise allikad. Näiteks võivad õpilased siduda kombinatsioon erinevatest farmaatsiaettevõtted, meditsiinilisi uuringuid ametite ja ülikoolid pakuvad õpetust bioloogias.

Nendele üliõpilastele, kes on huvitatud bioloogia ja bioteaduste kõige märgatavam kasu see õppimistee on jamas see annab tööhõive kogemus. Mitu aastat kestnud uuringutele ja lab töö võib ulatuda palju praktilist, tehnilist arusaamist. See kogemus võib omakorda tugeva aluse edukat karjääri valdkonnas.

Iga Professional Master in Biology ja Life Sciences hõlmab erinevaid kulusid. Parim viis õppida antakse koolis 's õppemaksu ja osalemise tasud on helistada ja küsida ülestunnistusi kontoris.

Professional Master in Biology ja Life Sciences võib tõlkida mitmeid karjääri, eriti noortele, kes soovivad töötada nagu bioloogid. Aste võimaldab õpilastel spetsialiseerunud oma teadmisi valdkonnas mitmes erinevas eriti piirkondades, taimede bioloogia epidemioloogia. Sõltuvalt õpilase 's keskenduda, ta võib valida, et saada laboratooriumitehniku ​​või teadlane.Mõned väljad võib nõuda veel kõrgharidust ja üliõpilased, kes soovivad jätkata teadustöö positsiooni nendes valdkondades sageli valida täitma rohkem haridust enne otsib tööd.

In the end, Professional Master in Biology ja Life Sciences võib olla väga kasulik karjääri liikuda. Et alustada protsessi leidmisel ja mida kohaldatakse ideaalne programm teile, kasutage meie otsingumootoriga nimekiri koolides. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

 • Magistri
 • MSc
 • MA
 • Professionaalsed uuringud
 • Professionaalsed bioteadused
Õppevaldkonnad
 • Professionaalsed uuringud (6)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm