Keystone logo

15 Magistri Programmid sisse Tehnoloogiaõpe Arvutiteadus Programmeerimiskeeled 2024

Filtrid

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Tehnoloogiaõpe
  • Arvutiteadus
  • Programmeerimiskeeled
Õppevaldkonnad
  • Tehnoloogiaõpe (15)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Magistri Programmid sisse Tehnoloogiaõpe Arvutiteadus Programmeerimiskeeled

Kui tegemist on kraadidega, on magistrikraad kõrgema tasemega või kõrge palgaastmega ametikohtade jaoks peamine nõue. Magistrikraad omandatakse pärast bakalaureusekraadi ja üldiselt kulub umbes kaks aastat, et lõpetada.

Mis on programmeerimiskeelde Master? Sellise kraadi võivad otsida üliõpilased, kellel on huvi tarkvara kirjutamise vastu. Kursuste hulka võivad kuuluda mitmesugused arvutikeeled, näiteks Java või objektorienteeritud programmeerimine, mis võivad keskenduda võrkudele, tarkvaraarendusprotsessidele ja andmebaasidele. See on informaatikateaduskond, mis võib avada tehnoloogiaarengute ja kodeerimisega tegelevate edasijõudnud karjäärivõimalusi.

Programmeerimiskeeltes töötavad üliõpilased on pigem organiseeritud ja suudavad tavaliselt erakordselt oma aega hallata. Lisaks on nad sageli hästi kursis tehnoloogia ja erinevate IT edusammud, mis kõik võivad laiendada karjäärivõimalusi.

Magistrikraadi maksumus ei ole kunagi kindel. See võib igal aastal muutuda ja institutsioon otsustab sageli. Õpilased peaksid alati oma valitud koolid uurima, eriti kui tegemist on kuludega, mis võivad olla tasutud.

Programmeerimiskeelte eksperdina võivad lõpetajad sageli töötada ettevõtete jaoks, kes vajavad arvutiprogrammeerija või koodiraamatu kirjutamist. Need ettevõtted võivad tugineda Java Script, C, Pythonile või paljudele teistele keeltele. Õigupoolest võivad õpilased leida töökohti, kus nad suudavad keelt vahetada, sõltuvalt samas ettevõttes töökohalt. Õpilased võivad leida töökoha tarkvara tehnikuna või tarkvara insenerina. Mõned spetsialiseerunud huvi saavad kõrgharidusega õpilased võivad leida tööd ka tehisintellekti arendajatena.

Seda kraadi võib võtta ülikoolides ja kolledžites. Online-valik võib olla ka neile, kes leiavad, et kaugõpe on tõhusam. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.