Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 124 Magistri sisse Rahvusvaheline ärijuhtimine 2024

124 Magistri Programmid sisse Rahvusvaheline ärijuhtimine 2024

Ülevaade

Paljud õpilased, kes on läbinud uuringud peaaegu iga ala keskenduda jätkata oma haridussüsteemide ajades magistrikraadi. See edasijõudnud alustatakse tavaliselt pärast ühe teenib bakalaureusekraadi. See annab õpilasele meisterlikkust konkreetses valdkonnas või ala uuring.

Te võite küsida endalt: "Mis on Master of International Business Management?" Sisuliselt see õpingud rõhutab alused rahanduse juhtimise, personalijuhtimise ja turunduse jooksul rahvusvahelises keskkonnas ja globaalsel areenil. See aste aitab lihvida ja arendada arusaamist ettevõtluse teooria ja rakendamise, juriidilised küsimused ja juhtimise strateegiaid. Õpilased selles valdkonnas muutunud hästi kursis hulgaliselt kultuurilisi küsimusi, mis mõjutavad ärisuhteid üle rahvusvaheliste piiride.

Kasu valides sellise haridustee on mitmekesine.Nagu üliõpilastele, paljud õpilased on huvitatud ettevõtte futuurid leiavad, et globaalse iseloomuga tänapäeva majanduse vastasmõju teeb rahvusvahelise käigus detailne uuring väga kasulik, kui otsite tööd.

Maksumus Master in International Business Management muutuvad ühest programmist teise, kus otsustavaks faktoriks on muidugi koormust, akadeemilise tunni tasu ja eeldused. Mõned õpilased võivad suutma kohaldada töökogemus ja muud krediiti täitmise eelduseks. Üldiselt õppekava võib täita täiskohaga üliõpilane kahe aasta jooksul.

Spetsialistid, kes saavutavad rahvusvahelise ärijuhtimise kraadi võib jätkata paljude erinevate seisukohti. Nende arusaam ettevõtluse ja selle ühendusi kogu globaalse olukorraga muudab need kandidaadid juhtimise, personalijuhtimise, turunduse ja juhtivatel kohtadel.Positsioonid on sageli olemas rahvusvahelised ettevõtted ja lõpetajale teadmisi erinevate keelte ja kultuuride võib kõrgelt ettevõtteid kogu maailmas.

Saamine magistrikraadi on mugavam kui kunagi varem mitmeid võimalusi, et rahuldada nõudliku sõiduplaanid tase kandidaadid on olemas. Paljude programmid pakutakse internetis ja teised pakuvad paindlikke graafikuid, siis on kindel, et leida üks, mis sobib teie vajadustele ja aitab teil teha valik eredamad põnev tulevik. Otsi oma programmi alla ja kontakteeruda otse vastuvõtu kontoris koolis oma valik täites põhivorm.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Ärinduse uuringud
  • Ärijuhtimine
  • Rahvusvaheline ärijuhtimine
Õppevaldkonnad
  • Ärinduse uuringud (124)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm