Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 10 Magistri sisse Rahvusvaheline hotellijuhtimine 2023

10 Magistri Programmid sisse Rahvusvaheline hotellijuhtimine 2023

Ülevaade

Magistrikraadi on doktor, et kulub tavaliselt üks kuni kaks aastat. Sageli põhineb informatsiooni õppinud bakalaureusekraad programmi või mõnel juhul ka töökogemus. Kraadiõppe programme ka keskendumine konkreetsele õppesuunal.

Mis on MA International Hotel Management? See programm on valmistada ette kõrgharidusega siseneda kiiresti kasvavale valdkonnas hotelli juhtimine, mis annab põhjaliku arusaamise rahvusvahelise turismitööstuse nagu ka konkreetseid teadmisi ja oskusi tegutseda hotellis või sarnases vormis majutusettevõttes. Tihti on põhirõhk juhtimisoskusi, nagu juhtimine, organiseerimisvõime ja probleemilahendamise tehnikat. Kursuste tihti sisaldab töökord hotelle, tulu haldamine, riskijuhtimine ja isegi elementaarsele turundus kursused.

Lõpetajad magistrikraadi programm, mis keskendub rahvusvahelise hotelli juhtkond sageli õppida väga ülekantavaid oskusi nagu projekti juhtimise ja meeskonna juhtimine, et aidata valmistada neid ette mitmeid karjääri hotellinduses või kaugemale. Kombinatsioon üldise juhtimise oskusi ja tööstus-spetsiifiliste teadmiste eesmärk on jätta need hästi paigutatud tiheda konkurentsiga turul.

Pole kindlat hind MA International Hotel Management. Maksumus sõltub külastuse valitud õppeasutuses, riigi ja programmi kestust. See on kõige parem pöörduda vastuvõtu kontoris otse täpsemat teavet.

Turism on üks kiiremini arenevaid tööstusharusid maailmas. Lõpetamisel magistrikraadi rahvusvahelistes hotelli juhtimine, lõpetajad on sageli võimalik valida erinevaid töökohti üle kogu maailma. Mõned võimalikud ametinimetused on hotelli manager, tulude juht ja divisjoni juht.Lõpetajad töötavad mitte ainult hotellides, kuid spaad, kuurordid ja voodi ja hommikusöök, mis aitab suurendada nende võimalusi töö leidmisel pärast lõpetamist.

Seal on suur hulk institutsioone üle maailma, kes pakuvad seda eriti magistrikraadi, nii et veenduge, et võrrelda erinevaid võimalusi. Otsi oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Turism ja hotellindus
  • Hotellijuhtimine
  • Rahvusvaheline hotellijuhtimine
Õppevaldkonnad
  • Turism ja hotellindus (10)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm