Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 24 Magistri sisse Rahvusvaheline hotellindus 2023

24 Magistri Programmid sisse Rahvusvaheline hotellindus 2023

Ülevaade

Pärast bakalaureuse programmi nagu bakalaureusekraad, paljud inimesed otsustavad suurendada oma teadmisi oma valitud valdkonnas ajades magistrikraadi. See kraadiõppe programm kestab tavaliselt üks või kaks aastat, jättes õpilastele põhjalik arusaamine teema.

Mis on MA International Hospitality Management? See aste annab lõpetajatele mõistmist turismi ja hotellindus tööstus ja kuidas see on kujunenud kogu maailmas. Õpilased õpivad tundma erinevate valdkonna arengut läbi rahvusvahelise objektiiv, samal ajal omandada rakenduslikud teadmised ettevõtete sektoris. Nad tavaliselt kursused tsentreerimine ümber juhtimistehnikad nagu strateegia arengu, projekti juhtimise, turunduse, tegevuse ja inimressursside. Samuti on sageli valik võtma valikained seotud valitud valdkonnas tööstus, nagu seiklus reisida, kruiisid või hotelli juhtimine.

Pärast edukat lõpetamist magistriprogrammi keskendudes rahvusvaheliste hotellindus juhtimine, lõpetajate sageli satuvad konkurentsivõime, kuna nende oskused omandatud meeskonna juhtimise, projektijuhtimise ja ärijuhtimine. Neid saab hõlpsasti sisestada otse keskpaigas kõrgetasemelise juhtivatel kohtadel.

Kool valida õppida, oma geograafilisest asukohast ja kestusest valitud õpingud kõik mõjutavad maksumust see magistrikraadi. Seetõttu tuleks pöörduda kooli vastuvõtu kontoris otse teave tasude ja rahalise abi võimalusi.

Ei ole puudust töö külalislahkuse tööstus, eriti Master International Hospitality Management. Lõpetajad tavaliselt satuvad saada mitmeid positsioone tööstuse riigis üle kogu maailma.Hotel manager, toidu ja joogi juht, abinõuna juht, konsultant ja teadlane on vaid mõned võimalikud tööhõive võimalusi pärast lõpetamist.

Populaarsust see magistrikraadi tähendab, et on olemas programmi võimalusi üle kogu maailma nii suurte ülikoolide ja väike era-kõrgkoolid. Otsi oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Turism ja hotellindus
  • Hotellindus
  • Rahvusvaheline hotellindus
Õppevaldkonnad
  • Turism ja hotellindus (24)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm