Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 21 Magistri sisse Rahvusvaheline inimressurside juhtimine 2023

21 Magistri Programmid sisse Rahvusvaheline inimressurside juhtimine 2023

Ülevaade

Inimestele, kes on lõpetanud bakalaureuse-uuringud, magistriõppekava võib osutuda väga kasulikuks. Nagu bakalaureuse kraadi muutunud tavalisemaks tänasel tööturul, mille doktor on saavutanud suurema mõjuvõimu. Isikud, kes otsustab, et saavutada magistrikraadi saavad kõrgematele ametikohtadele oma praeguse ettevõtted või tõsta oma staatust praeguse töökoha bassein.

&nbsp

Mis on Master in International Human Resource Management? See aste keskendub mõjutab personalitöö ülemaailmsel tasandil. Nagu ka teiste personalijuhtimise kraadi, see sisaldab haldamist koolijuhtide ja käitumisteadused teooriaid, pannes erilist rõhku konkreetseid strateegiaid, mis aitavad ülemaailmsed ettevõtted toimima nõuetekohaselt ja tõhusalt.Spetsialistid, kes lõpetab see programm võib eeldada, et on parem arusaam inimressursside põhimõtted ja seejärel õppida, kuidas tõhusalt rakendada neid globaalse ettevõtetele.

&nbsp

Master in International Human Resource Management aitab inimestel arendada oma praeguse positsiooni või sees personalijuhtimise valdkonnas. Aste on ka mitmekülgne tema juhtimise ja koolituse elemente.

&nbsp

No magistrikraadi on määratud hinnaga. Erinevad faktorid mõjutavad hinnaga, et see varieerub asutuste vahel. Kooli asukohast ühine hinna- õpib eelkõige institutsiooni, ja kas õpid Ülikoolis või online on kõik tegurid, mis võivad mõjutada kulusid.

&nbsp

Master in International Human Resource Management avab laia ukse võimalused. Eraisikud võivad valida viibida personalijuhtimise valdkonda praktiliselt iga tüüpi ettevõte, või nad võivad Julgeb juhtimis- või koolituse positsioone.Mis magistrikraadi, üksikisikud võivad eeldame, et tagada seisukohtade alates keskastme juhtide.

&nbsp

Neile, kes otsivad kraadi, mis on mitmekülgne ja inimestele orienteeritud, MA International Human Resource Management võiks olla parim valik. On mitmeid kvaliteetseid programme valida, et täita konkreetseid vajadusi igal inimesel. Lisateabe otsimine teie programmi alla ja kontaktandmed otse ülestunnistusi kontoris koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Halduse uuringud
  • Inimressursid
  • Rahvusvaheline inimressurside juhtimine
Õppevaldkonnad
  • Halduse uuringud (21)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm