Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 14 Magistri sisse Rahvusvaheline raamatupidamine 2023

14 Magistri Programmid sisse Rahvusvaheline raamatupidamine 2023

overview

Master of Science on aste, mida saab teenitud pärast lõpetamist bakalaureuse programmi seotud valdkonnas. Kuigi hariduselt võib aega võtta veel kaks aastat koolihariduse teenida, see aitab saada lõpetajate eksperdid oma valdkonnas ning võib viia professionaalse võimalusi, mis aitavad teadlased ette oma karjääri.

Mis on hariduselt International Accounting? See akadeemiline programm pakub üliõpilastele kõrgharidusse rahanduse, majanduse ja raamatupidamise ülemaailmsest vaatepunktist. Õpilasi julgustatakse uurida ja lähenemine probleeme rahvusvahelise tähelepanu ja luua uuenduslikke lahendusi väljakutsetele ülemaailmsed ettevõtted võivad tulla. Teadlased selles programmis võib võtta klasside ettevõtte finantsjuhtimise, riigikassa riskijuhtimise, ülemaailmsete raamatupidamisstandardite küsimusi, strateegilise tulemuslikkuse juhtimise ja juhtimise finantsturgudel.Enamik MSc programmide nõuavad ka õpilastel täielik uurimisprojekti või väitekirja, mis näitab meisterlikkust teema lõpetada oma programmi.

Tulu Master of Science on indikaator, mis ülikoolis on andumus vaja kõvasti tööd ja õppida kaks aastat või rohkem, et saavutada oma eesmärke. See aitab näidata potentsiaalsetele tööandjatele, mida vara lõpetajate võib olla töökohal.

MSc programmide võib maksta erinevalt sõltuvalt kolledžis või ülikoolis, samuti kui kaua kulub õpilastel täita nõutud kursuste. Õpilased võivad olla võimelised taotleda rahalist abi või stipendiume katmisele oma magistri kraadi.

Lõpetajad, kes teenivad MSc International Accounting saavad töötada traditsioonilise rahanduse rolle, nagu raamatupidajad, audiitorid maksu juhid.Siiski on ka mitmekesisema positsioone kättesaadav rahvusvahelistele raamatupidamise kõrgharidusega, nagu riskijuhtimine, avaliku ja erasektori Finance, investeeringute analüüsi, kaubabörsil, ja äripanganduse. Kuna see aste on rahvusvahelise tähelepanu, õpilased lõpetaja oskused ja teadmised vajalikud tööd rahanduse globaalses mastaabis.

Paljud koolid pakuvad online ja osalise tööajaga kooli võimalusi, et need, kes elavad äärealadel võib edasi oma hariduse. Et teenida oma magistrikraadi rahvusvaheliste raamatupidamisstandardite täna otsida oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris kooli enda valitud täites juhtima kujul.

read_more

filters

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Majandusuuringud
  • Raamatupidamine
  • Rahvusvaheline raamatupidamine
fields_of_study
  • Majandusuuringud (14)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format