Keystone logo

31 Magistri Programmid sisse Loodusteadused Keemia Rakenduskeemia 2024

Filtrid

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Loodusteadused
  • Keemia
  • Rakenduskeemia
Õppevaldkonnad
  • Loodusteadused (31)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Magistri Programmid sisse Loodusteadused Keemia Rakenduskeemia

Neile jälitavad kõrgharidus, magistrikraad on sageli järgmine samm pärast lõpetamist bakalaureuse 's kraadi. Seda tüüpi programm võtab üks kuni kolm aastat täiendada, ja see võimaldab õpilastel omandada paremat arusaamist oma valitud ainevaldkonnas.

Aga mida täpselt Master in Applied Chemistry? See väli on seotud teaduslik uurimine koostise, omaduste ja käitumise üle, materjale ja aineid. Rakendatud keemias võivad õpilased sellised teemad nagu orgaanilised anorgaanilised, analüütiline, elektriliselt ja makromolekulaarsete keemiat. Kuigi enamik programme pakkuda õpilastele tugeva teoreetilise tausta, põhirõhk analüütilise keemia on reaalse maailma rakendusi. Mõned programmid on olulised muutused laboratoorsetes komponent, eeldavad, et õpilased kirjutada doktoritöö, või võimaldada reaalse maailma uurimisvõimalusi.

Mitmeid eeliseid võib saadud teenivad keemia magistrikraadi.Paljud õpilased leiavad, et nad on võimelised suurendama oma teadusliku oskusi nagu analüüs, uuringud, andmete kogumine ja probleemide lahendamine. Lisaks magistrikraadi võib pakkuda tugeva teadmiste baasi, mis võivad osutuda kasulikuks tulevast karjääri.

Õpilased, kes kaaluvad rakendatud keemia määral peaks olema teadlik, et programmi kulud varieeruvad ühest asutusest teise. Õppemaks, materjali hinnad ja tasud sõltub mitmetest erinevatest teguritest.

Master in Applied Chemistry saab anda õpilastele palju võimalikke töövõimalusi. Nad võivad minna tööle farmaatsia-, meditsiini-, loodusvarade kaevandamise, tehnoloogilised või töötlevas tööstuses. Paljud lõpetajad valida liituda teaduslaborid valitsusasutustele, ülikoolid või eraõiguslikud organisatsioonid. Mõned võivad ka valida oma haridusteed jätkata, teenides doktorikraadi ja töötavad akadeemiliste.

Kui olete huvitatud rohkem teada keemia magistrikraadi, andke meile aidata.Kõik, mida pead tegema, on otsida oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris kooli enda valitud täites juhtima kujul.