Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 72 Magistri sisse Rakenduslik arvutiteadus 2023

72 Magistri Programmid sisse Rakenduslik arvutiteadus 2023

Ülevaade

Kapten 's kraadi võib võtta kuskil üks kuni kaks aastat, sõltuvalt sellest, kui palju aega paned iga semester. See aste on intensiivne uuring keskendus jooksul valdkonnas, tavaliselt seotud teema, kus sa said oma bakalaureuse 's.

Mis on Master in Applied Computer Science? Applied informaatika kipub vormis andmed juhtimine, infosüsteemide või raamatupidamine, kuid on ka valdkondi tarkvaratehnika mitte-arvutustehnika kasutuseks nagu helikopter simulaatorid. Teadmised põhiprogrammeerimist on peab selles valdkonnas, koos arusaam loogika ja analüüsi. Mõned programmid nõuavad väitekirja keskendudes arenev praeguse arvuti rakendusi või leida uusi rakendusi olemasolevatele protokolle.

Kuigi teenida selle kraadi, üliõpilane omandab palju oskusi. Täpsem vigade on kasulik iga töö, mis kasutab arvuteid ja analüütilist oskused aidata lahendada probleeme ja teha prognoose.Üks rohkem oskusi omandanud selles valdkonnas on arusaam, kus arvuti on ja kuhu ta läheb, mis on kasulik nõustamine firma 's tech valikuid.

Maksumus kapten 's aste sõltub kooli valida, kui kaua te võtate, et täielik tase ja kas teil on vaja ümber käia. Võtke neid tegureid arvesse, kui eelarve koostamine kraadi.

Mis edasijõudnud Applied informaatika, seal on erinevaid töökohti saate. Sõltuvalt teie tähelepanu, võite leida tööd pangas, kindlustusseltsis või avalike teenuste organisatsioon. Telekommunikatsiooni ettevõtted ka palgata töötajaid selle kraadi, tavaliselt aitab hallata suures koguses andmeid, mis voolab läbi nende võrkudes. Kui te praegu töötab arvuti, edasijõudnud saa sind vaadata ligitõmbavam palgatõus või kõrgemasse.

Laienda oma kraadi otsingutulemuste abil veebivormi just teie vajadustele.Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris kooli enda valitud täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Tehnoloogiaõpe
  • Arvutiteadus
  • Rakenduslik arvutiteadus
Õppevaldkonnad
  • Tehnoloogiaõpe (72)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm