Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 12 Magistri sisse Rakenduslik eetika 2023

12 Magistri Programmid sisse Rakenduslik eetika 2023

Ülevaade

Nendele üliõpilastele, kes soovivad edendada oma hariduse teatud valdkonnas pärast kooli lõpetamist kolledži, kapten 's kraadi võib olla kasulik järgmine samm. See aste annab kõrgema teadmised õpilasele 's valitud erialal, sillutades teed suvalise arvu karjääri.

&nbsp

Mis on Master in Applied eetika? See on üks paljudest radadel uuring kapten 's üliõpilane võib jätkata. Applied eetika on teadusharu, mis oksad välja humanitaar- ja eetika, kuid mis võib võtta mitu eri suundades. Seetõttu iga rakenduseetika programm on ainulaadne. Mõned keskenduda rakenduseetika raames õiguse, samas kui teised tegelevad täpsemalt bioeetika, keerulisi küsimusi selle kohta, eetika biotehnoloogia. Igal juhul rakenduseetika hõlmab üldiselt mitmekesine õppekava, ulatudes kursused poliitiline filosoofia eetilisi teooria.Õpilasi julgustatakse maadlema õigeaegne eetilisi dilemmasid ja õppida, kuidas propageerida antud pool argument.

&nbsp

Peamine kasu võttes Master in Applied eetika on kriitilise mõtlemise oskusi õppekava soodustab. Õpilased puutuvad keeruline, stimuleeriv klassiruumis keskkond programmi kehtivuse ajaks, ja nad õpivad palju väärtuslikke ja ülekantavaid side-ja teadustöö oskusi. See kogemus võib olla üsna kasulik paljudes erinevates valdkondades.

&nbsp

Kuna iga programmi pakkudes kapten 's kraad rakenduseetika on erinev, ei ole reaalne rusikareegel, kui palju programme maksma. Registreerimine ja registreerimise kulud erinevad kooliti. Täpsema informatsiooni saamiseks pöörduge ülestunnistusi kontoris iga programmi.

&nbsp

Seoses võimaliku karjääri Master in Applied eetika on väga kasulik kraadi.Oskusi ja kogemusi ta annab õpilastele on ihalda täna 's tööturul. Sõltuvalt fookus eelkõige programmi lõpetajad saavad minna teha karjääri bioeetika, poliitika ja õigusega. Need ettevõtjad on eriti rahuldust alates eetika seisukohast, sest lõpetajate saab seista positiivseid muutusi suures ulatuses ja on reaalne mõju.

&nbsp

Kui kohaldatakse eetika kõlab see võib olla õppimistee teid, alustada oma kooli otsingu täna. Meie andmebaasis programme üle maailma on kõik andmed, mida vajate, et alustada. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Humanitaarteadused
  • Eetika
  • Rakenduslik eetika
Õppevaldkonnad
  • Humanitaarteadused (12)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm