Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 44 Magistri sisse Reaalteadused 2023

44 Magistri Programmid sisse Reaalteadused 2023

Ülevaade

Üksikisikud, kes soovivad oma hariduse omandamist pärast bakalaureuseõppe taset, võivad valida magistri kraadi. Magistrikraad on doktoriõppe eelduseks ja seda on sageli vaja kõrgema taseme ametikohtadel, edutustel või tõusudel.

Mis on loodusteaduste magister? Seda tüüpi kraadiõppe programm annab õpilastele võimaluse valida kursuste tegemine, mis vastab nende isiklikele huvidele ja karjääri eesmärkidele. Programmides on sageli kursused, mis keskenduvad erinevatele teadusharudele, nagu psühholoogia, matemaatika, inseneriteadus, keemia, bioloogiline teadus, arvutiteadus ja füüsika. Tulevased õpilased võivad leida seda tüüpi kraadi programmi atraktiivne, sest see kipub olema vähem teadustöö intensiivne kui teised magistriõppe kraadi teed. Enamik neist kraadiprogrammidest saab lõpetada kahe kuni kolme aasta jooksul.

Õppurite magistriõppe omandamisel saavad õpilased hankida oskusi, mis väärtustavad nii isiklikult kui ka professionaalselt, suurendades palka, paremaid töötingimusi ja rohkem võimalusi. Analüütilise teadustöö oskuste arendamisel parandavad õpilased oma suhtlemisoskust ja suutlikkust ülesannete korraldamisel ja prioriteetide seadmisel.

Magistriõppekava läbiviimise kulud on igas institutsioonis erinevad. Õpilased võivad kulusid kontrollida, võttes ühendust üksikute koolide vastuvõtubüroodega.

Karjääride väljaarendamine teaduse valdkonnas võib olla väga konkurentsivõimeline. Teadustöö magistrikraadi saamine võib anda taotlejatele eelise nendele, kellel pole kõrgeltarenenud kraadi. Lõpetajad võivad olla kvalifitseeritud kohtade täitmiseks andmeanalüütikute, elektriinseneride, tarkvaraarendajatena, projektijuhtide, konsultantide või poliitikanalüütikutega. Lõpetajad võivad valida ka akadeemiliste ringkondade liikmeks saamise ja bioloogiaalaste teadlaste või labori direktorite seas.

Ülemaailmsed kolledžid ja ülikoolid pakuvad tavaliselt magistriõpingute programme ja veebipõhised valikud võivad olla saadaval. Lisateabe saamiseks otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud kooli vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

 • Magistri
 • MSc
 • MA
 • Üldõpe
 • Reaalteadused
Õppevaldkonnad
 • Üldõpe (44)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm