Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 58 Magistri sisse Ressursijuhtimine 2023

58 Magistri Programmid sisse Ressursijuhtimine 2023

overview

Kui õpilased saavad bakalaureusekraadi, saavad nad töötajaid siseneda või jätkata oma haridust. Üks viis, kuidas nad saavad õppida, on magistrikraadiga. Need kraadid võimaldavad lõpetajal kasvatada valitud teema paremat mõistmist ja taotleda kõrgemat tasustatavat tööd.

Mis on ressursside juhtimise meister? See kraadiõpe õpetab õpilasi tõhusalt majandama loodusvarade kasutamist. Õpilased võivad võtta kursusi majanduse, keskkonnapoliitika, kulude-tulude analüüsi ja palju muud. Nende programmide raames saavad õpilased spetsialiseeruda sellistes valdkondades nagu veevarustus, ökoloogiline insener või ressursside kaitse. On olemas intensiivsed üheaastased programmid ja traditsioonilised kaheaastased programmid, millest õpilased saavad valida.

Õppurid, kes jätkavad ressursside juhtimise magistriõpingut, õpivad eelarvelisi oskusi, mida saab rakendada paljudele erinevatele karjäärivaldkondadele. Lõpetajad mõistavad, kuidas keerukaid andmeid tõlgendada ja uurida.

Ressursside juhtimise täpne hind sõltub mõnest tegurist. Esiteks peaksid tulevased üliõpilased arvestama ülikooli õppemaksu kohta krediidi kohta, samuti kraadi jaoks vajalike ainepunktide arvu. Mõned instituudid võivad kohalikele õpilastele vähem maksustada kui teistest piirkondadest pärit inimesi.

Pärast ressursside juhtimise magistriõppes saavad lõpetajad valida kas teadustöö või professionaalse karjääri. Lõpetajad, kes jätkavad uurimistööd, võivad töötada ülikooli või muu asutuse poole teadlaste ja õppejõududega, et paremini mõista ressursside juhtimist hõlmavaid keskkonna-, majanduslikke ja muid tegureid. Lõpetajad, kes valivad ametikoha, võivad töötada riiklike või mittetulunduslike organisatsioonide jaoks kaitsejuhtideks. Need juhid aitavad välja töötada loodusressursside nõuetekohase jaotamise programme.

Maailma ülikoolid pakuvad ressursside juhtimise magistrikraadi. Tulevased üliõpilased saavad õppida kohalikel ülikoolidel, mõnes teises riigis või veebiprogrammide abil oma kodus mugavalt. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

read_more

filters

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Jätkusuutlikkuse uuringud
  • Keskkonnauuringud
  • Ressursijuhtimine
fields_of_study
  • Jätkusuutlikkuse uuringud (58)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format